Spływ Popradem trasy

Jeśli poszukujesz rozrywki dla swoich gości lub organizujesz wyjazd firmowy – Spływ Popradem to idealne rozwiązanie. Polecamy skorzystać ze sprawdzonych tras, rozwiązań i usług przygotowywanych na miarę potrzeb i oczekiwań każdej grupy. Dlatego oczywiście zapraszamy do nas – poznaj spływ Popradem i nasze trasy!

ODETCHNIJ Z ULGĄ. TERAZ MASZ SZYBKI I BEZPROBLEMOWY KONTAKT  Z NAMI (jeśli korzystasz z Chrome) TYLKO KLIKNIJ tel. 509 99 88 12

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli zawsze zyskujesz!

Wybierając spływ Popradem Czysta Frajda przede wszystkim zyskujesz wspaniałą i bezpieczną przygodę dla siebie i swoich bliskich, czy podopiecznych. To najlepszy z możliwych wyborów. Zapewniamy atestowany sprzęt optymalnie dobrany do warunków panujących na rzece Poprad oraz opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. Także zawsze przed wypłynięciem przeprowadzamy konkretny i rzeczowy instruktaż, w którym zwracamy Twoją uwagę na najważniejsze sytuacje mające bezpośredni wpływ na Twój komfort podczas spływu. Reasumując: atestowany sprzęt, profesjonalna obsługa i najlepsza cena to wszystko, czego potrzebujesz, żeby spływ stał się najlepszą przygodą i niezapomnianym wspomnieniem.

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli nasze trasy.

Podstawowa i najczęściej polecana przez nas trasa spływu Popradem dla grup to Muszyna – Żegiestów. Jest to odpowiednio dobrany, niezwykle malowniczy i przede wszystkim zawsze dostępny odcinek naszej rzeki. Spływ trwa wówczas ok. 2 – 2,5 godz. (zależnie od aktualnego poziomu wody). Jeśli jednak masz inne oczekiwania dotyczące trasy spływu – koniecznie się z nami skontaktuj. Ponieważ znamy całą rzekę spływ może się więc odbywać na dowolnym jej odcinku, o ile bieżące warunki na to pozwalają. 

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli zorganizowana przygoda.

Każdy spływ grupy zorganizowanej przygotowujemy indywidualnie na najkorzystniejszych warunkach dotyczących trasy, sprzętu, czasu realizacji oraz najlepszej ceny. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu spływów grupowych zawsze proponujemy grupom najbardziej optymalne zasady i koszty organizacji takiej wyprawy. Spływ Popradem trasy i cennik tras niestandardowych ustalamy indywidualnie, dlatego koniecznie się z nami skontaktuj mailowo lub telefonicznie w celu omówienia szczegółów.

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli propozycje tras niestandardowych (wyłącznie dla obiektów noclegowych i grup zorganizowanych).

  • trasa standardowa: Muszyna – Żegiestów Ługi, czas ok. 2,5h, odleglość 11km
  • trasa: Leluchów – Muszyna, czas ok. 2h, odległość 9km
  • trasa wydłużona: Leluchów – Żegiestów Ługi, czas ok. 5h, odległość 20km
  • trasa: Żegiestów – Wierchomla, czas ok. 2h, odległość 11km
  • trasa: Żegiestów – Piwniczna, czas ok. 4h, odległość 20km
  • trasa: Piwniczna – Rytro, czas ok. 2h, odległość 10km

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: