Spływ Popradem trasy

Poszukujesz rozrywki dla swoich gości lub organizujesz wyjazd firmowy? Spływ Popradem to idealne rozwiązanie. Polecamy skorzystać ze sprawdzonych tras, rozwiązań i usług przygotowywanych na miarę potrzeb i oczekiwań każdej grupy. Dlatego oczywiście zapraszamy do nas – poznaj spływ Popradem i nasze trasy!

Spływ Popradem Czysta Frajda – zyskujesz!

Wybierając spływ Popradem Czysta Frajda przede wszystkim zyskujesz wspaniałą i bezpieczną przygodę dla siebie i swoich bliskich, czy podopiecznych. To najlepszy z możliwych wyborów. Zapewniamy atestowany sprzęt optymalnie dobrany do warunków panujących na rzece Poprad oraz opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. Także zawsze przed wypłynięcie przeprowadzamy konkretny i rzeczowy instruktaż, w którym zwrócimy Twoją uwagę na najważniejsze rzeczy i sytuacje mające bezpośredni wpływ na Twój komfort podczas spływu. Reasumując: atestowany sprzęt, profesjonalna obsługa i najlepsza cena to wszystko, czego potrzebujesz, żeby spływ stał się najlepszą przygodą i niezapomnianym wspomnieniem.

Spływ Popradem Czysta Frajda – trasy.

Podstawowa i najczęściej polecana przez nas trasa spływu Popradem dla grup to Muszyna – Żegiestów. Jest to odpowiednio dobrany, niezwykle malowniczy i przede wszystkim zawsze dostępny odcinek naszej rzeki. Spływ trwa wówczas ok. 2 – 2,5 godz. (zależnie od aktualnego poziomu wody). Jeśli jednak masz inne oczekiwania dotyczące trasy spływu – koniecznie się z nami skontaktuj. Ponieważ znamy całą rzekę spływ może się więc odbywać na dowolnym jej odcinku, o ile bieżące warunki na to pozwalają. 

Spływ Popradem Czysta Frajda – zorganizowana przygoda.

Każdy spływ grupy zorganizowanej przygotowujemy indywidualnie na najkorzystniejszych warunkach dotyczących trasy, sprzętu, czasu realizacji oraz najlepszej ceny. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu spływów grupowych zawsze proponujemy grupom najbardziej optymalne zasady i koszty organizacji takiej wyprawy. Spływ Popradem trasy i cennik tras niestandardowych ustalamy indywidualnie, dlatego koniecznie się z nami skontaktuj TUTAJ w celu omówienia szczegółów.

Spływ Popradem Czysta Frajda – propozycje tras niestandardowych (wyłącznie dla obiektów noclegowych i grup zorganizowanych).

  • trasa standardowa: Muszyna – Żegiestów Ługi, czas ok. 2,5h, odleglość 11km
  • trasa: Leluchów – Muszyna, czas ok. 2h, odległość 9km
  • trasa wydłużona: Leluchów – Żegiestów Ługi, czas ok. 5h, odległość 20km
  • trasa: Żegiestów – Wierchomla, czas ok. 2h, odległość 11km
  • trasa: Żegiestów – Piwniczna, czas ok. 4h, odległość 20km
  • trasa: Piwniczna – Rytro, czas ok. 2h, odległość 10km

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: