Spływ Popradem dla kajakarzy.

Jeżeli planujesz wypoczynek w Beskidzie i zastanawiasz się jak spędzić aktywnie czas, a dodatkowo lubisz dobrze poznawać odwiedzany region i szukasz lokalnych, niepowtarzalnych miejsc i usług – świetnie trafiłeś! Zastanawiasz się jaki spływ Popradem jest najlepszy? Jeśli lubisz pływać kajakiem – bez wątpienia możesz wybrać spływ Popradem dla kajakarzy! Zapraszamy do nas!

Spływ kajakiem Czysta Frajda, czyli zawsze zyskujesz!

Kajakowy spływ Czysta Frajda to aktywna przygoda dla par oraz rodziców z jednym, małym dzieckiem. Ważne jest, aby korzystając z kajaka mieć choćby minimalne wcześniejsze doświadczenie z takim sprzętem. Komfort podczas spływu zapewniamy przede wszystkim dzięki naszemu największemu na rzecze Poprad doświadczeniu. Oprócz tego, zapewniamy też optymalnie dobraną, umiarkowanie trudną i bardzo malowniczą trasę. Kajakowy spływ Popradem Czysta Frajda – to profesjonalny jedno- lub dwuosobowy kajak polietylenowy (z możliwością dostawki). Możesz go zobaczyć TUTAJ. To idealny sposób na aktywne spędzenie czasu. To także możliwość obcowania z pięknem natury i niezapomniane wspomnienia wspólnej przygody.

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli oferta kajakowa.

Spływ kajakiem Czyta Frajda to gwarancja wspaniałej i bezpiecznej zabawy. Wszystko to na najkorzystniejszych warunkach optymalnej trasy, profesjonalnego sprzętu oraz obsługi, a także najlepszej ceny! Kajakowy spływ Popradem to wspaniała, aktywna przygoda zapewniająca moc niezapomnianych i wesołych wspomnień. Dzięki temu stanowi on idealne rozwiązanie dla uatrakcyjnienia wypoczynku wakacyjnego, czy weekendowego. Polecana przez nas trasa spływu Muszyna – Andrzejówka Ługi ma długość 10 km. Jej pokonanie trwa około 2 – 2,5 godziny – w zależności od aktualnego poziomu wody w rzece. Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub mailowa!

Spływ kajakowy Czysta Frajda, czyli jak się przygotować.

Przy przygotowaniu kajakowego spływu Popradem największym priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników. Bezpośrednio wpływa na nie kilka podstawowych czynników. Przede wszystkim wcześniejsze doświadczenie w pływaniu kajakiem (koniecznym jest, aby przynajmniej jedna osoba w kajaku je posiadała). Ponad to: nasze największe doświadczenie w przygotowaniu spływu Popradem. Doskonała znajomość rzeki pozwala nam na dobór optymalnej trasy spływu. Oprócz tego dzięki wieloletniej praktyce możemy właściwie wesprzeć uczestników odpowiednim przeszkoleniem przeprowadzonym przed wypłynięciem. Oczywiście potem już każdy uczestnik i jego właściwe zachowanie na wodzie ma wpływ na komfort załogi podczas spływu. Kolejnym elementem mającym bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jest profesjonalny sprzęt. Zarówno kajaki, jak i całe oprzyrządowanie posiada niezbędne atesty. Poza tym cały sprzęt jest optymalnie dobrany do realnych warunków panujących na rzece Poprad. Dodatkowo przed wypłynięciem każdy uczestnik otrzymuje od nas kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną, pagaje oraz ewentualnie worki wodoszczelne na zabezpieczenie rzeczy osobistych.

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: