TAAAKIE WIDOKI

NAJLEPSZA OFERTA
DLA FIRM

Spływ pontonem
dla każdego

najlepszy dla rodzin z dziećmi, grup znajomych oraz par

Spływ pontonem
dla szkół i kolonii

bezpieczny dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży

Najlepsza oferta
dla firm

oryginalny, dynamiczny event dla grup firmowych i innych

Spływy pontonem
dla grup firmowych

profesjonalna organizacja, dopasowana agenda

właściwie dobrany sprzęt i trasa spływu

szybki kontakt, indywidualna wycena

dobra zabawa, dobre wspomnienia

praca zespołowa, komunikacja i współpraca

Oferta dla firm -
Wyprawa Terenowa

Dla grup, które chcą czegoś więcej przygotowaliśmy wyjątkowe, autorskie rozwiązanie – Wyprawę Terenową. Może ona się składać z dowolnie wybranych i połączonych ze sobą elementów:

 • spływ Popradem dla firm
 • samochody terenowe off road
 • wyprawa rowerowa
 • naturalne stanowisko linowe i przeprawowe
 • catering/ognisko

 

Aby uzyskać więcej informacji, ustalić agendę lub zarezerwować termin Wyprawy skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do nas! Efektem będzie frajda. Czysta Frajda.

Wyprawa Terenowa -
niezapomniane wspomnienia

Wyprawa Terenowa Czysta Frajda to szybka i sprawna organizacja spływu Popradem wraz z elementami dodatkowymi; która dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb każdej grupy: jej miejsca zakwaterowania, czasu do dyspozycji oraz możliwości transportu. To zawsze właściwe dobrany sprzęt; uśmiechnięta i profesjonalna kadra oraz najlepsza cena.
Doskonała znajomość całej rzeki pozwala przygotować event na dowolnie wybranym – i oczywiście właściwie dobranym – odcinku. Wyjątkowość naszej Wyprawy to możliwość dowolnego łączenia segmentów imprezy, co sprawia, że w zależności od możliwości czasowych, finansowych oraz sprawności fizycznej uczestników staje się ona bardziej lub mniej wymagająca, a także krótsza lub całodzienna. To rozwiązanie niezwykle elastyczne i dzięki temu najlepiej dopasowujące się do potrzeb każdej grupy. 

Posiadamy największe doświadczenie w organizacji spływów Popradem (grupowych i indywidualnych). Ponadto od 2009 roku realizujemy nasze autorskie Wyprawy Terenowe. Zdobyta w tym czasie praktyka sprawia, że nasze eventy zawsze są dopracowane i doskonale zorganizowane. 

Trzeba uczciwie przyznać, że wyjątkowość naszej Wyprawy Terenowej to także element niezależny od nas – malownicze piękno Doliny Popradu. To natura sprawia, że zorganizowanie imprezy firmowej tutaj, to gwarancja pięknych widoków i niezapomnianych wspomnień.

Zadzwoń do nas w celu ustalenia szczegółów. Pozwól nam dopasować agendę Twojej imprezy do oczekiwań grupy, a także możliwości technicznych i logistycznych. Efektem będzie frajda. Czysta Frajda.

Pogoda na spływ Popradem

Najlepsza pogoda na spływ rzeką Poprad to ta bezdeszczowa.
Wbrew pozorom spływ jest dużo przyjemniejszy w zachmurzony, ale ciepły dzień niż w pełnym słońcu.
Upał wynagradza natomiast temperaturą wody, która w rzece Poprad osiąga ponad 20°C

zarezerwuj, bo warto

rezerwując zyskujesz

 • indywidualnie przygotowaną agendę
 • najlepszą, najbardziej doświadczoną, profesjonalną obsługę, która na Ciebie czeka
 • gwarancję bezpiecznego, atestowanego (nieprzypadkowego) sprzętu przygotowanego z myślą o uczestnikach
 • ofertę specjalnie dopasowaną do potrzeb Twojej grupy i jednocześnie przygotowaną z uwzględnieniem realnych warunków pogodowo – terenowych
 • dodatkowy osprzęt przygotowany specjalnie dla Twojej grupy, zwiększający jej bezpieczeństwo i komfort 
 • poczucie relaksu i komfortu

Jak przygotować się na spływ Popradem

Ważne informacje

Jak przygotować się do spływu pontonem dla grup?

Przede wszystkim na etapie rezerwacji należy upewnić się, że mamy do czynienia z profesjonalną firmą z największym doświadczeniem. To gwarancja, że uczestnicy spływu otrzymają porządne raftingowe pontony oraz całe niezbędne oprzyrządowanie. Profesjonalna kadra to również gwarancja dobrego wsparcia przed wypłynięciem oraz sprawnej obsługi podczas całej imprezy. Ponad to każdy uczestnik spływu powinien zabrać ze sobą małą butelkę wody lub innego napoju izotonicznego. Strój uczestników spływu powinien być przede wszystkim wygodny, zalecane jest też nakrycie głowy, buty najlepiej crocsy lub klapki (można też płynąć boso). Taki ekwipunek wystarczy by miło spędzić czas na wodzie. Nie należy zabierać ze sobą zbyt wielu rzeczy, ponieważ wszystko to będzie tylko przeszkadzało podczas wiosłowania i zabierało miejsce w pontonie.

Ile kosztuje spływ Popradem z Muszyny dla grup?

Cena spływu rzeką Poprad dla grup zawsze ustalana jest indywidualnie. Zależy ona od wielkości grupy, transportu oraz ewentualnych innych dodatkowych kosztów.

Czy spływ Popradem jest dobrym pomysłem na event dla firm?

Spływ pontonowy rzeką Poprad jest doskonałym pomysłem na imprezę integracyjną dla grup firmowych. Nawet w najprostszej wersji dostarcza uśmiechu i niezapomnianych wspomnień. Osoby tworzące załogę integrują się ze sobą i uczą pracy w zespole, a piękne widoki Doliny Popradu sprawiają, że wszyscy się relaksują i odprężają.

Jak zarezerwować spływ pontonem dla grup?

Najczęściej rezerwacje przyjmowane są telefonicznie. Tak najprościej "poczuć" kto jest naszym rozmówcą, zadać dowolną liczbę pytań, rozwiać wszelkie wątpliwości, ustalić szczegóły. Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 509 99 88 12 w godzinach 8-20. Terminy staramy się dopacowywać do potrzeb grupy, także zapraszamy choćby jutro!

Jak wygląda spływ pontonowy dla grup?

Spływ pontonowy to bezpieczna atrakcja dla każdego i w każdym wieku. Przy grupach po wyposażeniu wszystkich uczestników w kamizelki ratunkowe oraz niezbędne elementy osprzętu, następuje podział na załogi. O składzie załóg zazwyczaj decyduje doświadczony instruktor, który bierze pod uwagę wiek i liczebność grupy. Następnie pracownik wypożyczalni wyjaśnia zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas spływu. Im bardziej doświadczona firma - wypożyczalnia - tym lepsze wsparcie otrzymają uczestnicy. Następnie wszystkie pontony są wodowane i załogi mogą zająć swoje miejsca (również wcześniej wskazane przez instruktora). Podczas spływu uczestnicy wiosłują samodzielnie.

Jak wygląda organizacja Wyprawy Terenowej dla grup?

Wyprawa Terenowa to scenariusz elastyczny i dopasowywany indywidualnie do oczekiwań każdej grupy. Najczęściej składa się ona z pontonowego spływu Popradem wzbogacanego o dodatkowe elementy przygody takie jak np. wyprawa rowerowa, off road, czy catering. Taki scenariusz pozwala na aktywne zagospodarowanie czasu na świeżym powietrzu, co w połączeniu ze smacznym posiłkiem zawsze skutkuje dobrymi humorami i satysfakcją.
Usługi Rekreacyjne "Czysta Frajda"
Janusz Nosal
NIP: 734-110-53-76

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zarezerwować swój spływ Popradem

Copyright 2023 © Spływ Popradem - Czysta Frajda