Spływ
Popradem
CZYSTA FRAJDA

Spływy pontonem dla każdego

najlepsze dla rodzin z dziećmi, znajomych oraz par

Spływy pontonem dla szkół, kolonii i obozów

bezpieczne dla grup dzieci i młodzieży

Najlepsza oferta dla firm

profesjonalne rozwiązania na wyjazdy integracyjne dla grup firmowych

Nasi partnerzy

podmioty współpracujące z naszą marką.

Każdy z naszych partnerów dorównuje nam autorytetem, wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nich usługi pomagają nam w podnoszeniu standardów i sprawianiu, aby doskonałość stawała się nawykiem.

Czysta Frajda
partnerzy

HOTEL
KLIMEK
****

Hotel **** Klimek w Muszynie

SPA, noclegi, gastronomia, wypożyczalnia rowerów, basen

to prawdziwie idealne rozwiązanie dla rodzin (hotel przyjazny dzieciom – wielokrotnie wyróżniany w tej kategorii), par i grup zorganizowanych. Na przykład w Hotelu mieści strefa SPA, basen oraz wspaniała restauracja. Dodatkowo malowniczy region oferuje mnóstwo atrakcji, w tym także nasz spływ Popradem.

PENSJONAT
IRENA
****

Pensjonat*** Irena w Żegiestowie-Zdroju

Piękne, urokliwe miejsce. Gustowny wystrój, przepyszne jedzenie i przesympatyczni gospodarze tworzą prawdziwie rodzinną atmosferę. Ustronna lokalizacja pozwala istotnie wypocząć biernie lub aktywnie korzystając z bogatej oferty turystycznej regionu.

HOTEL
PREZYDENT
****

Hotel**** Prezydent w Krynicy-Zdroju

SPA, Gastronomia, noclegi, hotel dla dorosłych

to luksusowy wypoczynek w samym sercu Beskidu Sądeckiego. Hotel to miejsce dla najbardziej wymagających Klientów (Hotel Przyjazny Dorosłym!) – wspaniały coroczny zwycięzca w rankingach TripAdvisor! Gratulujemy, a gości zapraszamy do nas – ponieważ my też utrzymujemy najwyższe standardy naszych usług!

VILLA
ŹRÓDŁO

Villa Źródło w Tyliczu

SPA, Gastronomia, noclegi, miejsce przyjazne rodzinie

to kolejne wyjątkowe miejsce z doskonałymi opiniami i wracającymi tam rok w rok wspaniałymi Gośćmi. Villa oferuje rodzinne pakiety tygodniowe, a terminy wakacyjne trzeba rezerwować już w styczniu! Każdy turnus oprócz innych bardzo licznych atrakcji i zajęć animacyjnych, uczestniczy także w spływie Popradem pontonami.

KARCZMA
GOŚCINIEC

Karczma Gościniec w Krynicy-Zdroju

Gastronomia, noclegi, miejsce przyjazne rodzinie

im możesz zaufać jeśli chodzi o organizację przyjęcia rodzinnego, wesela, komunii, ale też konferencji, czy wyjazdu firmowego. Pyszna kuchnie, przemiła obsługa i właściciele z wieloletnim doświadczeniem w branży hotelowej – to gwarancja zadowolenia i satysfakcji. Będąc tam nie zapomnij spytać o nasz spływ Popradem!

Ośrodek Wypoczynkowy Andrzejówka Nad Popradem

OWS Andrzejówka

Gastronomia, noclegi, miejsce przyjazne dzieciom, park linowy

doskonałe miejsce na całoroczny wypoczynek w sercu Popradzkiego Parku Narodowego, położony w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki. Przemiła atmosfera, piękne widoki, regionalna kuchnia oraz zróżnicowana oferta atrakcji w regionie to elementy gwarantujące gościom relaks i niezapomniany wypoczynek.

ABlandia Parki Rozrywki w Rytrze

ABlandia Parki Rozrywki w Rytrze

park linowy, gastronomia, miejsce przyjazne dzieciom,

to kontynuacja aktywnego i bezpiecznego wypoczynku. Park dysponuje najbezpieczniejszym, bo bezwypięciowym systemem poruszania się po trasach wysokościowych zaplanowanych na różnych wysokościach i o różnym stopniu trudności. To doskonała zaprawa przed/po spływie.

skontaktuj sie z nami

Możesz zadzwinić, napisać lub kontaktować się przez media społecznościowe.

Usługi Rekreacyjne "Czysta Frajda"
Janusz Nosal
NIP: 734-110-53-76

Nasze linki

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zarezerwować swój spływ Popradem

Copyright 2023 © Spływ Popradem - Czysta Frajda