spływ Popradem dla firm

Organizujesz event pracowniczy i poszukujesz najlepszego pomysłu? Chcesz, aby wszyscy uczestnicy wyjazdu grupowego znaleźli w nim coś dla siebie? Możemy przygotować dla Ciebie spływ Popradem dla firm. Masz też możliwość rozbudowania go o dodatkowe elementy. Dlatego doskonale trafiłeś – zapraszamy do nas!

Czysta Frajda – Wyprawa Terenowa i spływ Popradem dla firm.

Przede wszystkim nasza Wyprawa Terenowa to nie sztuczne podesty, nadmuchiwane ścianki wspinaczkowe, ani gumowe sumo. Natomiast to prawdziwa natura: skały, drzewa i górska rzeka. Nie stój w miejscu – to czas na Twój ruch i prawdziwą frajdę! Nasz pomysł na realizację Twojej imprezy to wędrówka Doliną Popradu. Z pewnością dostarczy ona niezapomnianych wrażeń. Zmusi też do przełamywania własnych słabości i wzmocni pracę zespołową. Koniecznie przekonaj się, jak smakuje pokonywanie naturalnych przeszkód i zmierz się z przygotowaną specjalnie dla Ciebie wyjątkową trasą. Do dyspozycji uczestników oddajemy następujące elementy: spływ Popradem dla firm, naturalne stanowiska linowe, przeprawowe, samochody terenowe i rowery. Dzięki temu, jeśli lokalizacja i wybrane elementy wyprawy na to pozwolą, impreza może rozpocząć się już pod obiektem noclegowym. Następnie przebiegać odpowiednio dobranymi odcinkami tras rowerowych, lasów i rzeki. Aby zakończyć się również w miejscu zakwaterowania grupy. To jedyna taka propozycja na rynku!

Czysta Frajda – prawdziwa oferta na miarę grupy.

Wyprawa Terenowa dla grup zorganizowanych to oryginalny projekt przygotowania firmowej imprezy integracyjnej. W zależności od możliwości czasowych, finansowych oraz sprawności fizycznej uczestników impreza może być bardziej lub mniej wymagająca i zróżnicowana. Krótsza lub całodzienna. Przede wszystkim to rozwiązanie niezwykle elastyczne i dzięki temu najlepiej dopasowujące się do potrzeb każdej grupy. Jego unikatowość polega własnie na dowolnym łączeniu wybranych modułów. Poniżej znajdziesz ich krótką charakterystykę. Natomiast w celu uzyskania rzetelnych informacji i ustalenia szczegółów Twojej Wyprawy oraz jej ceny – koniecznie się z nami skontaktuj!

Czysta Frajda – nasze największe doświadczenie.

Istotnym jest, że posiadamy największe doświadczenie w organizacji spływów Popradem (grupowych i indywidualnych). Ponadto od lat realizujemy też nasze autorskie Wyprawy Terenowe w Dolinie Popradu. Zdobyta w tym czasie praktyka sprawia, że nasze eventy są dopracowane i doskonale zorganizowane. Zadzwoń do nas w celu ustalenia szczegółów. Następnie pozwól nam dopasować agendę Twojej imprezy do oczekiwań grupy (a także do możliwości technicznych i logistycznych). Potem efektem będzie frajda. Czysta Frajda.