Oferta dla firm Wyprawa Terenowa

Organizujesz event pracowniczy? Poszukujesz najlepszego pomysłu? Chcesz, aby wszyscy uczestnicy wyjazdu grupowego znaleźli w nim coś dla siebie? I ważne dla Ciebie jest, aby każdy wrócił do domu ze wspaniałymi wspomnieniami? Jednak masz dość sztampowych rozwiązań? Więc doskonale trafiłeś – zapraszamy!

Czysta Frajda – Wyprawa Terenowa dla firm.

Przede wszystkim nasza Wyprawa Terenowa to nie sztuczne podesty, nadmuchiwane ścianki wspinaczkowe, ani gumowe sumo. Natomiast to prawdziwa najprawdziwsza natura: skały, drzewa i górska rzeka. Nie stój w miejscu – to Twój czas na ruch i prawdziwą frajdę! Nasz pomysł na realizację Twojej imprezy, to wędrówka po Dolinie Popradu. Z pewnością dostarczy ona niezapomnianych wrażeń, zmusi do przełamywania własnych słabości i wzmocni pracę zespołową. Przekonaj się, jak smakuje pokonywanie naturalnych przeszkód. Dalej, zmierz się z przygotowaną specjalnie dla Ciebie wyjątkową trasą. Ponieważ do dyspozycji uczestników oddajemy następujące elementy: spływ Popradem dla firm, naturalne stanowiska linowe, przeprawowe, samochody terenowe i rowery. A najważniejsze, że wszystko to w wyjątkowym krajobrazie Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

Czysta Frajda – oferta na miarę grupy.

Wyprawa Terenowa dla grup zorganizowanych to oryginalna propozycja przygotowania firmowej imprezy integracyjnej. W zależności od możliwości czasowych, finansowych oraz sprawności fizycznej uczestników impreza może być bardziej lub mniej wymagająca. Krótsza lub całodzienna. Bardziej lub mniej zróżnicowana. Przede wszystkim to rozwiązanie najbardziej elastyczne i dzięki temu najlepiej dopasowane do potrzeb każdej grupy. Jego unikatowość polega na dowolnym łączeniu wybranych modułów. Podsumowując, wybierz i łącz: spływ Popradem dla firm, off road, stanowiska linowe, rowery i katering. Poniżej znajdziesz ich krótką charakterystykę. Zapraszamy do zapoznania się z nią. Natomiast w celu uzyskania rzetelnych informacji i ustalenia szczegółów Twojej Wyprawy oraz jej ceny – koniecznie się z nami skontaktuj!

Czysta Frajda – największe doświadczenie.

Istotnym jest, że posiadamy największe doświadczenie w organizacji spływów Popradem (grupowych i indywidualnych). Ponadto od lat realizujemy też nasze autorskie Wyprawy Terenowe w Dolinie Popradu. Zdobyta praktyka sprawia, że nasze eventy są dopracowane i doskonale zorganizowane. Koniecznie się z nami skontaktuj. Pozwól nam dopasować agendę Twojej imprezy do oczekiwań grupy, ale i możliwości technicznych i logistycznych. Potem efektem będzie frajda. Czysta Frajda.