spływ Popradem dla osób indywidualnych – wybierz ofertę dla siebie.

Czysta Frajda, czyli spływ Popradem dla osób indywidualnych.

Planujesz urlop w Małopolsce i chcesz poznać nasz piękny region? Proponujemy Ci lokalną usługę i jednocześnie największą atrakcję regionu, czyli spływ Popradem dla osób indywidualnych. Beskid Sądecki i Popradzki Park Narodowy to piękne i wspaniałe miejsce na wypoczynek. Dodatkowo korzystając ze spływu spędzisz swój wolny czas aktywnie i na świeżym powietrzu. Do spływu możesz wybrać bezpieczny ponton lub szybki i zwrotny kajak. Zapewniamy przede wszystkim bezpieczne trasy spływu, a także profesjonalny sprzęt i największe doświadczenie w przygotowaniu spływ dla osób indywidualnych. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub zarezerwować termin na swój spływ skontaktuj się z nami telefonicznie 509 99 88 12 lub mailowo poczta@czystafrajda.pl. Zapraszamy do nas!

ODETCHNIJ Z ULGĄ. TERAZ MASZ SZYBKI I BEZPROBLEMOWY KONTAKT  Z NAMI (jeśli korzystasz z Chrome) TYLKO KLIKNIJ tel. 509 99 88 12

Spływ Popradem dla osób indywidualnych, a COVID 19

Niezależnie od okoliczności w kwestii wirusa SARS CoV 2,obowiązują nas pewne procedury. Jeśli chodzi o zasady ogólne – przestrzegamy norm wytyczonych przez rząd dotyczących zachowania się w przestrzeni publicznej, otwartej (szczegóły na stronie www.gov.pl). Ponad to rzeka Poprad jest rzeką graniczną, aktualnie jednak z tego powodu nie ma żadnych obostrzeń, czy ograniczeń. Oznacza to, że dla spływów dostępne są wszystkie trasy i obydwa brzegi rzeki.

Sprzęt pływający wraz z całym oprzyrządowaniem jest przez nas dezynfekowane po każdym użyciu. Ewentualnie – na życzenie -możemy udostępnić każdemu atestowane środki czyszczące i odkażające. Nie posiadamy natomiast możliwych do udostępnienia rękawiczek jednorazowych ani maseczek, prosimy więc o posiadanie własnych.

W transporcie powrotnym, także zgodnie z wytycznymi ogólnymi dotyczącymi komunikacji publicznej, obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Oczywiście z wyłączeniem osób, których on nie dotyczy z powodów zdrowotnych. 

 

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: