Spływ
Popradem
CZYSTA FRAJDA

Dla osób indywidualnych

Spływ Popradem dla osób indywidualnych

Dla szkół, koloni i obozów

Uatrakcyjnij pobyt podczas koloni lub obozu letniego.

Oferta dla firm

Przygotujemy dla Twojej grupy spływ Popradem

SPŁYW POPRADEM
to Czysta Frajda

KONTAKT

Spływ Popradem - Czysta Frajda

Jeśli tu jesteś to z pewnością chcesz się z nami skontaktować lub poszukujesz dodatkowych informacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zarezerwować swój spływ Popradem; wybierz jedną z dostępnych form na kontakt spływ Popradem.

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli zadzwoń do nas.

Telefon to najszybsza forma kontaktu z nami. Choć czasem bywa zajęty nie rezygnuj, jeśli zależy Ci na szybkim załatwieniu sprawy. Nasz numer kontaktowy jest zawsze w widocznym miejscu, po to abyś w dowolnym momencie przeglądania witryny mógł sięgnąć po telefon i po prostu do nas zadzwonić. Pod numerem telefonu 509 99 88 12 przyjmujemy bieżące rezerwacje. Za to na SMS-y nie odpowiadamy. Zadzwoń do nas koniecznie!

Usługi rekreacyjne "Czysta Frajda" Janusz Nosal ul. Czarny Potok 6/5
33-380 Krynica-Zdrój

INFO+

Najczęściej zadawane pytania

Koniecznie sprawdź z kim rozmawiasz, by nie trafić w przypadkowe miejsce. My posiadamy największe na rzece Poprad doświadczenie w profesjonalnym przygotowaniu zarówno sprzętu, jak i spływów pontonowych, czy kajakowych. Pływamy po Popradzie od 14 lat – z własnego doświadczenia wiemy więc, co ma największe znaczenie i co najbardziej przekłada się na Twój komfort i bezpieczeństwo podczas spływu. A jeśli my to wiemy – skorzystasz z tego i Ty!

Usługi Rekreacyjne "Czysta Frajda"
Janusz Nosal
NIP:

nasze linki

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zarezerwować swój spływ Popradem

Copyright 2023 © Spływ Popradem - Czysta Frajda