spływ Popradem dla kolonii i obozów letnich

Zastanawiasz się jak wzbogacić swoją ofertę turystyczną i uatrakcyjnić pobyt dzieci i młodzieży podczas kolonii lub obozu letniego? Chcesz wyróżnić się na tle innych propozycji wakacyjnych? A może organizujesz wycieczkę szkolną i szukasz dodatkowych atrakcji? Dlatego zapraszamy do nas na spływ Popradem dla szkół, kolonii i obozów letnich!

ODETCHNIJ Z ULGĄ. TERAZ MASZ SZYBKI I BEZPROBLEMOWY KONTAKT  Z NAMI (jeśli korzystasz z Chrome) TYLKO KLIKNIJ tel. 509 99 88 12

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli zawsze zyskujesz!

Spływ Czysta Frajda to wspaniała i bezpieczna przygoda dla Twoich podopiecznych – to gwarancja profesjonalnej obsługi i wykwalifikowanej kadry. Komfort i bezpieczeństwo podczas spływu zapewniamy dzięki największemu na rzecze Poprad doświadczeniu w ich przygotowaniu. Gwarantujemy także profesjonalny sprzęt, optymalnie dobraną trasę oraz opiekę wykwalifikowanej kadry. Nasz spływ to doskonały sposób na aktywność, pracę zespołową, endorfiny, a także bliski kontakt ze wspaniałą przyrodą Doliny Popradu.

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli oferta na miarę grupy młodzieży.

Spływ Popradem Czyta Frajda to gwarancja wspaniałej i bezpiecznej zabawy oraz wyjątkowych wspomnień. Wszystko to na najkorzystniejszych, indywidualnie dla grupy ustalonych warunkach dotyczących trasy, sprzętu, czasu realizacji oraz oczywiście najlepszej ceny! Spływ Popradem to wspaniała, aktywna przygoda, która zapewnia moc niezapomnianych i wesołych przeżyć. To dzięki temu stanowi on idealne rozwiązanie dla wzbogacenia oferty dla grup dzieci i młodzieży przebywających na wakacyjnym odpoczynku. Koniecznie się z nami skontaktuj telefonicznie lub mailowo po swoją specjalną ofertę na spływ dla kolonii i obozów letnich!

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli bezpieczeństwo dla każdego.

Przy przygotowaniu spływu dla grupy dzieci i młodzieży największym priorytetem jest rzecz jasna bezpieczeństwo uczestników. Na bezpieczeństwo grupy podczas spływu ma wpływ kilka czynników. Przede wszystkim: nasze największe doświadczenie w spływie Popradem. Doskonała znajomość rzeki pozwala nam na dobór optymalnej trasy spływu (trasa standardowa Muszyna – Żegiestów, trasy niestandardowe znajdziesz TUTAJ) Oprócz tego dzięki wieloletniej praktyce możemy właściwie wesprzeć uczestników odpowiednim przeszkoleniem przed wypłynięciem, podzielić grupę na najkorzystniejsze załogi oraz w zależności od potrzeby – wzmocnić je wykwalifikowaną kadrą instruktorską podczas spływu. Kolejnym elementem mającym bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo podczas spływu jest profesjonalny sprzęt. Zarówno pontony raftingowe, jak i całe oprzyrządowanie posiada niezbędne atesty. Poza tym cały sprzęt jest optymalnie dobrany do realnych warunków panujących na rzece Poprad. Dodatkowo przed wypłynięciem każdy uczestnik otrzymuje od nas kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną, pagaje oraz ewentualnie worki wodoszczelne na zabezpieczenie rzeczy osobistych.

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli największa atrakcja regionu.

Spływ Popradem to jedna z największych atrakcji naszego pięknego regionu, ponieważ daje ona możliwość aktywnego spędzenia czasu oraz podziwiania pięknych beskidzkich krajobrazów – rzeka Poprad przepływa bowiem przez sam środek Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Co istotne, poziom trudności samego spływu jest umiarkowany, dzięki czemu atrakcja ta jest dostępna nawet dla dzieci, młodzieży oraz osób bez wcześniejszego doświadczenia.

 

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: