Spływ Popradem dla szkół, kolonii i obozów.

Zastanawiasz się jak wzbogacić swoją ofertę turystyczną i uatrakcyjnić pobyt dzieci i młodzieży podczas kolonii lub obozu letniego? Chcesz wyróżnić się na tle innych propozycji wakacyjnych? A może organizujesz wycieczkę szkolną i szukasz dodatkowych atrakcji? Dlatego zapraszamy do nas!

Spływ Popradem Czysta Frajda – musisz wiedzieć, co zyskujesz!

Spływ Czysta Frajda to wspaniała i bezpieczna przygoda dla Twoich podopiecznych – to gwarancja profesjonalnej obsługi i wykwalifikowanej kadry. Komfort i bezpieczeństwo podczas spływu zapewniamy dzięki największemu na rzecze Poprad doświadczeniu w ich organizacji. Gwarantujemy także profesjonalny sprzęt, optymalnie dobraną trasę oraz opiekę wykwalifikowanej kadry. Nasz spływ to doskonały sposób na aktywność, pracę zespołową, endorfiny, a także bliski kontakt ze wspaniałą przyrodą Doliny Popradu.

Spływ Popradem Czysta Frajda – oferta na miarę grupy młodzieży.

Spływ Popradem Czyta Frajda to gwarancja wspaniałej i bezpiecznej zabawy oraz wyjątkowych wspomnień. Wszystko to na najkorzystniejszych, indywidualnie dla grupy ustalonych warunkach dotyczących trasy, sprzętu, czasu realizacji oraz oczywiście najlepszej ceny! Spływ Popradem to wspaniała, aktywna przygoda, która zapewnia moc niezapomnianych i wesołych przeżyć. To dzięki temu stanowi on idealne rozwiązanie dla wzbogacenia oferty dla grup dzieci i młodzieży przebywających na wakacyjnym odpoczynku. Koniecznie się z nami skontaktuj po swoją specjalną ofertę na spływ dla kolonii i obozów letnich!

Spływ Popradem Czysta Frajda – bezpieczeństwo dla każdego.

Przy organizacji spływu dla grupy dzieci/ młodzieży największym priorytetem jest rzecz jasna bezpieczeństwo uczestników. Na bezpieczeństwo grupy podczas spływu ma wpływ kilka czynników. Przede wszystkim: nasze największe doświadczenie w organizacji spływu Popradem. Doskonała znajomość rzeki pozwala nam na dobór optymalnej trasy spływu. Oprócz tego dzięki wieloletniej praktyce możemy właściwie wesprzeć uczestników odpowiednim przeszkoleniem przed wypłynięciem, podzielić grupę na najkorzystniejsze załogi oraz w zależności od potrzeby – wzmocnić je wykwalifikowaną kadrą instruktorską podczas spływu. Kolejnym elementem mającym bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo podczas spływu jest najlepszy na tej rzece sprzęt. Zarówno pontony raftingowe, jak i całe oprzyrządowanie posiada niezbędne atesty. Poza tym cały sprzęt jest optymalnie dobrany do realnych warunków panujących na rzece Poprad.Dodatkowo przed wypłynięciem każdy uczestnik otrzymuje od nas kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną, pagaje oraz ewentualnie worki wodoszczelne na zabezpieczenie rzeczy osobistych.

Spływ Popradem Czysta Frajda – największa atrakcja regionu.

Spływ Popradem to jedna z największych atrakcji naszego pięknego regionu. Daje ona możliwość aktywnego spędzenia czasu oraz podziwiania pięknych beskidzkich krajobrazów. Rzeka Poprad przepływa bowiem przez sam środek Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Natomiast poziom trudności samego spływu jest umiarkowany, dzięki czemu atrakcja ta jest dostępna nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia (oczywiście dzieci i młodzież pływają pod opieką osób pełnoletnich).

 

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: