Spływ Popradem Czysta Frajda – musisz wiedzieć, co zyskujesz!

  • wspaniałą i bezpieczną przygodę dla Twoich podopiecznych #liczysięfrajda
  • profesjonalną obsługę i największe doświadczenie w organizacji grupowych spływów Popradem
  • opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry #spływczystafrajda
  • najlepszy sprzęt i optymalnie dobraną trasę dla komfortu i bezpieczeństwa podczas spływu

Zastanawiasz się jak uatrakcyjnić dzieciakom wakacyjny pobyt na kolonii lub letnim obozie? Chcesz zorganizować wyjątkową i niezapomnianą wycieczkę klasową ? Zaproponuj im nasz spływ Popradem!

Spływ Popradem Czyta Frajda to gwarancja wspaniałej i bezpiecznej zabawy i wyjątkowych wspomnień – na najkorzystniejszych, indywidualnie dla grupy ustalonych warunkach dotyczących trasy, sprzętu, czasu realizacji oraz najlepszej ceny!

 

CHCĘ, MOJĄ NAJLEPSZĄ CENĘ ZA SPŁYW POPRADEM DLA GRUPY! tel. 509 99 88 12 CHCĘ, DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O SPŁYW POPRADEM DLA GRUP! mail: POCZTA@CZYSTAFRAJDA.PL

 

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu:

Spływ Popradem Czysta Frajda to jedna z największych atrakcji naszego pięknego regionu. Daje ona możliwość podziwiania pięknych beskidzkich krajobrazów #pięknybeskid i #dolinapopradu – rzeka przepływa bowiem przez sam środek Popradzkiego Parku Krajobrazowego; przy jednoczesnym aktywnym spędzeniu czasu. Nasz spływ to bezpieczna przygoda, gwarancja niezapomnianych wrażeń oraz świetny pomysł dodatkową atrakcję podczas wakacji.

Przy organizacji spływu dla grupy młodzieży największym priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników.

Na bezpieczeństwo grupy podczas spływu ma wpływ kilka czynników. Przede wszystkim: nasze największe doświadczenie w organizacji spływu Popradem – to gwarancja nie tylko znajomości rzeki, (dobór optymalnej trasy spływu); a także pełna świadomość tych czynników, które mają największe znaczenie. Dzięki temu możemy właściwie wesprzeć uczestników odpowiednim przeszkoleniem przed wypłynięciem, podzielić grupę na najkorzystniejsze załogi oraz w zależności od potrzeby – wzmocnić je wykwalifikowaną kadrą instruktorską podczas spływu. Kolejnym elementem mającym bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo podczas spływu jest najlepszy na tej rzece sprzęt – zarówno pontony raftingowe, jak i całe oprzyrządowanie posiada niezbędne atesty, ale także jest właściwie dobrane do realnych warunków panujących na rzece Poprad. Przed wypłynięciem każdy uczestnik otrzymuje od nas kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną, pagaje oraz ewentualnie worki wodoszczelne na zabezpieczenie rzeczy osobistych.

Podstawowa i polecana przez nas trasa spływu Popradem to Muszyna – Żegiestów – to odpowiednio dobrany, niezwykle malowniczy i jednocześnie przystępny odcinek naszej rzeki. Spływ trwa wówczas  ok. 2,5 – 3 godz. (zależnie od aktualnego poziomu wody).

Sugerowane godziny startu z Muszyny: godz. 10.00 lub godz 14.00. Konieczna wcześniejsza rezerwacja!

Jeśli jednak np. przez wzgląd na lokalizację Waszego zakwaterowania – masz inne oczekiwania dotyczące trasy spływu – koniecznie się z nami skontaktuj. Doskonale znamy całą rzekę – spływ może się więc odbywać na dowolnym jej odcinku, o ile bieżące warunki na to pozwalają.

 

Opiekujesz się grupą młodzieży i nie wiesz, jak zorganizować jej czas? Zapraszamy do nas! Od lat przygotowujemy spływy Popradem dla grup! To doskonały pomysł na aktywność, pracę zespołową, endorfiny i bliski kontakt ze wspaniałą przyrodą Doliny Popradu!

 

Zastanawiasz się, jak wyróżnić się wśród całej listy innych ofert kolonijnych? Zorganizuj dla swoich grup zróżnicowane atrakcje – bez dodatkowych kosztów! Wprowadź nasz spływ Popradem jako stały punkt swojej letniej oferty! To się sprawdza!

Napisz do nas lub zadzwoń po ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie i Twoich podopiecznych!

CHCĘ, POZNAĆ SWOJĄ OFERTĘ SPECJALNĄ! tel. 509 99 88 12 CHCĘ, POZNAĆ SWOJĄ OFERTĘ SPECJALNĄ! mail: POCZTA@CZYSTAFRAJDA.PL

 

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu:

Spływ Popradem Czysta Frajda – jest najlepszy dla Ciebie, jeśli:

  • liczy się dla Ciebie bezpieczeństwo Twoje i Twoich podopiecznych
  • lubisz korzystać z lokalnych atrakcji i poznawać nowe miejsca
  • chętnie wybierasz produkty/usługi sprawdzone i polecane przez innych
  • zwyczajnie nie masz pewności, czy spływ Popradem z Czystą Frajdą to atrakcja dla Ciebie

Jeśli tak, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj:

 

CHCĘ, ZAREZERWOWAĆ SPŁYW POPRADEM DLA SWOJEJ GRUPY! tel. 509 99 88 12 CHCĘ, DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O SPŁYW POPRADEM DLA GRUP! mail: POCZTA@CZYSTAFRAJDA.PL

 

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: