Spływ
Popradem
CZYSTA FRAJDA

Spływy pontonem dla każdego

najlepsze dla rodzin z dziećmi, znajomych oraz par

Spływy pontonem dla szkół, kolonii i obozów

bezpieczne dla grup dzieci i młodzieży

Najlepsza oferta dla firm

profesjonalne rozwiązania na wyjazdy integracyjne dla grup firmowych

Spływy pontonem z Muszyny
dla grup szkolnych i kolonii

Przy organizacji spływu Popradem dla grup dzieci i młodzieży zawsze naszym największym priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników – żeby zabawa była udana, musi skończyć się dobrze. Dlatego każdy uczestnik spływu pontonowego otrzymuje kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną dobraną do jego postury i wagi. Ponad to proponowana przez nas trasa spływu rzeką z Muszyny jest łatwa i przewidywalna. Pozwala to na organizację spływu pontonem nawet przy uczestnictwie osób bez wcześniejszego doświadczenia. Zdecydowanie natomiast nasze największe doświadczenie i praktyka mają bezpośredni wpływ na komfort i bezpieczeństwo całej grupy.

Aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować termin na spływ dla swojej grupy skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do nas! Efektem będzie frajda. Czysta Frajda.

Bezpieczny spływ
z Czystą Frajdą

Zajmujemy się organizacją spływów rzeką Poprad najdłużej ze wszystkich firm oferujących tę usługę (od 2009r). Nasze największe doświadczenie, a przede wszystkim praktyka w obsłudze grup kolonijnych i obozów letnich – to najlepsza rekomendacja oraz powód dla którego organizując spływ Popradem dla grupy swoich podopiecznych – powinieneś wybrać właśnie nas. Spływ Popradem to bezpieczna atrakcja pod warunkiem, że odbywa się na profesjonalnym sprzęcie i z wykwalifikowaną kadrą instruktorską. 

Aby uzyskać więcej informacji, ustalić promocyjną cenę dla grupy i zarezerwować termin na spływ skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do nas! Efektem będzie frajda. Czysta Frajda.

Pogoda na spływ Popradem

Najlepsza pogoda na spływ rzeką Poprad to ta bezdeszczowa.
Wbrew pozorom spływ jest dużo przyjemniejszy w zachmurzony, ale ciepły dzień niż w pełnym słońcu.
Upał wynagradza natomiast temperaturą wody, która w rzece Poprad osiąga ponad 20°C

zarezerwuj, bo warto

rezerwując zyskujesz

  • najlepszą, najbardziej doświadczoną, profesjonalną obsługę, która na Ciebie czeka
  • gwarancję bezpiecznego, atestowanego (nieprzypadkowego) sprzętu przygotowanego z myślą o Tobie
  • pontony dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb i jednocześnie optymalnie dobrane do realnych warunków panujących na naszej rzece
  • dodatkowy osprzęt zwiększający bezpieczeństwo i komfort podczas spływu, przygotowane specjalnie dla Ciebie
  • poczucie relaksu, komfortu i bezpieczeństwa na wodzie

Jak przygotować się na spływ Popradem

Ważne informacje

Jak przygotować się na spływ pontonem z grupą młodzieży?

Przede wszystkim trzeba zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich podopiecznych. Na początek więc warto zarezerwować taki spływ w firmie z dużym doświadczeniem, która oferuje porządne raftingowe pontony oraz dysponuje wykwalifikowana kadrą. Szczegóły opieki należy ustalić już na etapie rezerwacji. Ponad to na spływ każdy uczestnik powinien zabrać swoją butelkę wody lub innego napoju izotonicznego. Strój uczestników spływu powinien być przede wszystkim wygodny, zalecane jest też nakrycie głowy, buty najlepiej crocsy lub klapki (można też płynąć boso). Taki ekwipunek wystarczy by miło spędzić czas na wodzie. Dobrze jest nie zabierać ze sobą zbyt wielu rzeczy prywatnych (oprócz tych wymienionych powyżej), zbyt duża ilość bagażu przeszkadza bowiem podczas wiosłowania i zabiera miejsce w pontonie.

Ile kosztuje spływ Popradem z Muszyny dla grupy dzieci lub młodzieży?

Cena dla grupy zawsze ustalana jest indywidualnie i zależy od wielkości grupy, transportu oraz ewentualnych innych dodatkowych kosztów.

Czy spływ Popradem jest bezpieczny dla grup szkolnych lub kolonijnych?

Spływ pontonowy rzeką Poprad jest całkowicie bezpieczny. Każdy uczestnik spływu otrzymuje odpowiednio dobraną do postury i wagi kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną. Również trasa spływu grup szkolnych i kolonijnych jest łatwa i przewidywalna, a pontony posiadają wszystkie niezbędne atesty. Przy grupach dzieci i młodzieży warto zapytać organizatora o możliwość wynajęcia wykwalifikowanego instruktora, który będzie pilotował całą wyprawą.

Czy dzieci mogą brać udział w spływach Popradem?

Oczywiście, że tak. Rzeka Poprad jest bardzo łatwa, a pontony duże, stabilne i bezpieczne. Przy grupach kolonijnych i szkolnych warto sprawdzić, aby firma w której organizujemy spływ miała największe doświadczenie - to pozwoli mieć pewność, że mamy do czynienia z wykwalifikowaną i wdrożoną w praktykę kadrą.

Dla kogo spływ Popradem będzie atrakcją?

Na spływ zapraszamy wszystkie kolonie oraz grupy szkolne i młodzieżowe. Spływ Popradem to największa atrakcja naszego regionu. Daje on możliwość aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, nauki współpracy w ramach grupy, a także umożliwia popatrzenie na otaczający krajobraz górski z zupełnie innej perspektywy. To wszystko sprawia, że spływ Popradem uatrakcyjni pobyt w Beskidzie Sądeckim każdej grupy dzieci i młodzieży.

Jak wygląda spływ pontonowy?

Spływ pontonowy to bezpieczna atrakcja dla każdego i w każdym wieku. Po wyposażeniu wszystkich uczestników w kamizelki ratunkowe oraz niezbędne elementy osprzętu, następuje podział na załogi. O składzie załóg zazwyczaj decyduje doświadczony instruktor, który bierze pod uwagę wiek i liczebność grupy. Następnie pracownik wypożyczalni wyjaśnia zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas spływu. Im bardziej doświadczona firma - wypożyczalnia - tym lepsze rady otrzymają uczestnicy. Po instruktażu wszystkie pontony są wodowane i załogi mogą zająć swoje miejsca (również wcześniej wskazane przez instruktora). Podczas spływu uczestnicy wiosłują samodzielnie.
Usługi Rekreacyjne "Czysta Frajda"
Janusz Nosal
NIP: 734-110-53-76

Nasze linki

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zarezerwować swój spływ Popradem

Copyright 2023 © Spływ Popradem - Czysta Frajda