Spływ Popradem dla rodzin.

Planujesz wypoczynek w Beskidzie i zastanawiasz się jakie atrakcje wybrać, by zapewnić rodzinie przyjemny czas i niezapomniane wspomnienia? Jeśli lubisz poznawać region, który odwiedzasz i szukasz lokalnych, niepowtarzalnych miejsc i usług – spływ Popradem dla rodzin to idealne rozwiązanie. Zapraszamy do nas!

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli zawsze zyskujesz!

Spływ Czysta Frajda to wspaniała i bezpieczna przygoda dla Ciebie i Twojej rodziny. Niezależnie od wieku jej członków oraz ich wcześniejszego doświadczenia związanego z pływaniem.

Komfort i bezpieczeństwo podczas spływu zapewniamy dzięki naszemu największemu na rzecze Poprad doświadczeniu. Oprócz tego, zapewniamy profesjonalny sprzęt i optymalnie dobraną, bardzo malowniczą trasę. Spływ Popradem dla rodzin to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu.

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli rodzinna oferta.

Spływ rzeką Poprad w Czystej Frajdzie to najkorzystniejsze warunki, optymalna trasa, profesjonalny sprzęt oraz obsługa, a także najlepsza cena! To wspaniała, aktywna przygoda, która zapewnia moc niezapomnianych i wesołych wspomnień. Polecana przez nas trasa spływu to odcinek Muszyna – Andrzejówka Ługi o długości 10 km (jest również możliwość w/w skrócenia trasy o połowę). Jej pokonanie trwa około 2 – 2,5 godziny – w zależności od aktualnego poziomu wody w rzece. Godziny startu z Muszyny – do ustalenia, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub mailowa!

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli przede wszystkim bezpieczeństwo.

Przy organizacji spływu dla rodzin największym priorytetem jest rzecz jasna bezpieczeństwo uczestników. Bezpośrednio wpływa na nie kilka podstawowych czynników. Przede wszystkim: nasze największe doświadczenie w organizacji spływu Popradem. Doskonała znajomość rzeki pozwala nam na dobór optymalnej trasy spływu. Oprócz tego dzięki wieloletniej praktyce możemy właściwie wesprzeć uczestników odpowiednim przeszkoleniem przeprowadzonym przed wypłynięciem. Oczywiście potem już każdy uczestnik i jego właściwe zachowanie ma wpływ na komfort załogi podczas spływu. Kolejnym elementem mającym ogromne znaczenie jest najlepszy na tej rzece sprzęt. Zarówno pontony raftingowe, jak i całe oprzyrządowanie posiada niezbędne atesty. Poza tym cały sprzęt jest optymalnie dobrany do realnych warunków panujących na rzece Poprad. Dodatkowo przed wypłynięciem każdy uczestnik otrzymuje od nas kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną, pagaje oraz ewentualnie worki wodoszczelne na zabezpieczenie rzeczy osobistych.

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: