Spływ Popradem dla rodzin.

Planujesz wypoczynek w Beskidzie i zastanawiasz się jakie atrakcje wybrać, by zapewnić rodzinie przyjemny czas i niezapomniane wspomnienia? Jeśli lubisz poznawać region, który odwiedzasz i szukasz lokalnych, niepowtarzalnych miejsc i usług – spływ Popradem dla rodzin to idealne rozwiązanie, koniecznie zapraszamy do nas!

ODETCHNIJ Z ULGĄ. TERAZ MASZ SZYBKI I BEZPROBLEMOWY KONTAKT  Z NAMI (jeśli korzystasz z Chrome) TYLKO KLIKNIJ tel. 509 99 88 12

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli zawsze zyskujesz!

Spływ Czysta Frajda to wspaniała i bezpieczna przygoda dla Ciebie i Twojej rodziny – niezależnie od wieku jej członków i wcześniejszego ich doświadczenia związanego z pływaniem. Komfort i bezpieczeństwo podczas spływu zapewniamy dzięki naszemu największemu na rzecze Poprad doświadczeniu. Oprócz tego, zapewniamy też profesjonalny sprzęt i optymalnie dobraną, bardzo malowniczą trasę. Spływ Popradem dla rodzin to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu. To także możliwość obcowania z pięknem natury i niezapomniane wspomnienia wspólnej, rodzinnej przygody.

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli rodzinna oferta.

Spływ Popradem Czyta Frajda to gwarancja wspaniałej i bezpiecznej zabawy. Wszystko to na najkorzystniejszych warunkach optymalnej trasy, profesjonalnego sprzętu oraz obsługi, a także oczywiście najlepszej ceny! Spływ Popradem to wspaniała, aktywna przygoda, która zapewnia moc niezapomnianych i wesołych wspomnień. To dzięki temu stanowi on idealne rozwiązanie dla uatrakcyjnienia wypoczynku wakacyjnego, czy weekendowego Ciebie i Twojej rodziny. Spływ Popradem to wyjątkowe połączenie relaksu i spokoju płynącego z otaczającej natury z aktywnością fizyczną. Polecana przez nas trasa spływu Muszyna – Żegiestów ma długość 10 km (jest również możliwość w/w skrócenia trasy o połowę). Jej pokonanie trwa około 2 – 2,5 godziny – w zależności od aktualnego poziomu wody w rzece. Godziny startu z Muszyny – do ustalenia, dlatego konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub mailowa!

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli przede wszystkim bezpieczeństwo.

Przy organizacji spływu dla rodzin największym priorytetem jest rzecz jasna bezpieczeństwo uczestników. Bezpośrednio wpływa na nie kilka podstawowych czynników. Przede wszystkim: nasze największe doświadczenie w organizacji spływu Popradem. Doskonała znajomość rzeki pozwala nam na dobór optymalnej trasy spływu. Oprócz tego dzięki wieloletniej praktyce możemy właściwie wesprzeć uczestników odpowiednim przeszkoleniem przeprowadzonym przed wypłynięciem. Oczywiście potem już każdy uczestnik i jego właściwe zachowanie ma wpływ na komfort załogi podczas spływu. Kolejnym elementem mającym ogromne znaczenie jest najlepszy na tej rzece sprzęt. Zarówno pontony raftingowe, jak i całe oprzyrządowanie posiada niezbędne atesty. Poza tym cały sprzęt jest optymalnie dobrany do realnych warunków panujących na rzece Poprad. Dodatkowo przed wypłynięciem każdy uczestnik otrzymuje od nas kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną, pagaje oraz ewentualnie worki wodoszczelne na zabezpieczenie rzeczy osobistych.

 

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: