Spływ Popradem dla przyjaciół.

Żyjesz chwilą, mało planujesz i chętnie korzystasz z nadarzających się okazji? Lubisz poznawać region, który odwiedzasz i szukasz lokalnych atrakcji? A może potrzebujesz szybkiego i prostego pomysłu na wolny weekend? Świetnie – wobec tego zapraszamy Cię na nasz spływ Popradem dla przyjaciół!

ODETCHNIJ Z ULGĄ. TERAZ MASZ SZYBKI I BEZPROBLEMOWY KONTAKT  Z NAMI (jeśli korzystasz z Chrome) TYLKO KLIKNIJ tel. 509 99 88 12

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli zawsze zyskujesz!

Spływ Czysta Frajda to idealna przygoda dla Ciebie i Twoich znajomych – niezależnie od waszego wcześniejszego doświadczenia związanego z pływaniem, czy sportem w ogóle. Frajdę podczas spływu zapewniamy dzięki naszemu największemu na rzecze Poprad doświadczeniu. Oprócz tego, zapewniamy też profesjonalny sprzęt i optymalnie dobraną, bardzo malowniczą trasę. Spływ Popradem to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu z przyjaciółmi. To także możliwość obcowania z pięknem natury, a przede wszystkim niezapomniane wspomnienia wspólnej przygody.

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli przyjacielska oferta.

Spływ Popradem Czyta Frajda to gwarancja świetnej i bezpiecznej zabawy. Wszystko to na najkorzystniejszych warunkach optymalnej trasy, profesjonalnego sprzętu oraz obsługi, a także oczywiście najlepszej ceny! Spływ Popradem to wspaniała, aktywna przygoda, która zapewnia moc niezapomnianych i wesołych wspomnień. To idealne rozwiązanie dla uatrakcyjnienia wakacyjnego wyjazdu, czy wolnego weekendu. Spływ Popradem to wyjątkowe połączenie relaksu płynącego z otaczającej natury z aktywnością fizyczną. Polecana przez nas trasa spływu Muszyna – Żegiestów ma długość 10 km. Jej pokonanie trwa około 2 – 2,5 godziny – w zależności od aktualnego poziomu wody w rzece. Termin oraz godzina startu spływu – do ustalenia. Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub mailowa!

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli komfort dobrej zabawy.

Przy organizacji spływu największym priorytetem jest oczywiście bezpieczeństwo uczestników (żeby zabawa była udana – musi skończyć się dobrze). Znaczenie ma kilka podstawowych czynników. Przede wszystkim: nasze największe doświadczenie w organizacji spływu Popradem. Dzięki niemu i naszej wieloletniej praktyce możemy właściwie wesprzeć uczestników odpowiednim przeszkoleniem przeprowadzonym przed wypłynięciem. Oczywiście potem już każdy i jego właściwe zachowanie ma wpływ na komfort i bezpieczeństwo podczas spływu. Kolejnym elementem mającym bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jest profesjonalny sprzętZarówno pontony raftingowe, kajaki, jak i całe oprzyrządowanie posiadają niezbędne atesty. Pond to nie zapraszamy nikogo na Twój ponton; tak jak i Ty nie zapraszasz obcych na swój koc plażowy, wypożyczając ponton płyniesz więc samodzielnie, we własnym gronie i tempie.

 

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: