Spływ Popradem dla przyjaciół.

Żyjesz chwilą? Nie planujesz wszystkiego? Chętnie korzystasz z nadarzających się okazji? Lubisz poznawać region, który odwiedzasz i szukasz lokalnych miejsc i usług? A może potrzebujesz szybkiego i prostego pomysłu na wolny weekend? Świetnie – zapraszamy do nas na spływ Popradem dla przyjaciół!

Spływ Popradem Czysta Frajda – zyskujesz!

Spływ Czysta Frajda to idealna przygoda dla Ciebie i Twoich znajomych – niezależnie od waszego wcześniejszego ich doświadczenia związanego z pływaniem. Frajdę podczas spływu zapewniamy dzięki naszemu największemu na rzecze Poprad doświadczeniu. Oprócz tego, zapewniamy też profesjonalny sprzęt i optymalnie dobraną, bardzo malowniczą trasę. Spływ Popradem to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu z przyjaciółmi. To także możliwość obcowania z pięknem natury i niezapomniane wspomnienia wspólnej przygody.

Spływ Popradem Czysta Frajda – przyjacielska oferta.

Spływ Popradem Czyta Frajda to gwarancja świetnej i bezpiecznej zabawy. Wszystko to na najkorzystniejszych warunkach optymalnej trasy, profesjonalnego sprzętu oraz obsługi, a także oczywiście najlepszej ceny! Spływ Popradem to wspaniała, aktywna przygoda, która zapewnia moc niezapomnianych i wesołych wspomnień. To idealne rozwiązanie dla uatrakcyjnienia wakacyjnego wyjazdu czy wolnego weekendu. Spływ Popradem to wyjątkowe połączenie relaksu płynącego z otaczającej natury z aktywnością fizyczną. Polecana przez nas trasa spływu Muszyna – Żegiestów ma długość 10 km. Jej pokonanie trwa około 2 – 2,5 godziny – w zależności od aktualnego poziomu wody w rzece. Godziny startu z Muszyny 10.00 oraz 14.30. Konieczna wcześniejsza rezerwacja!

Spływ Popradem Czysta Frajda – komfort dobrej zabawy.

Przy organizacji spływu największym priorytetem jest oczywiście bezpieczeństwo uczestników (żeby zabawa była udana musi skończyć się dobrze). Bezpośrednio wpływa na nie kilka podstawowych czynników. Przede wszystkim: nasze największe doświadczenie w organizacji spływu Popradem. Dzięki wieloletniej praktyce możemy właściwie wesprzeć uczestników odpowiednim przeszkoleniem przeprowadzonym przed wypłynięciem. Oczywiście potem już każdy i jego właściwe zachowanie ma wpływ na komfort i bezpieczeństwo podczas spływu. Kolejnym elementem mającym bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jest profesjonalny sprzętZarówno pontony raftingowe, kajaki, jak i całe oprzyrządowanie posiadają niezbędne atesty. Dodatkowo nie zapraszamy nikogo na Twój ponton; tak jak i Ty nie zapraszasz obcych na swój koc plażowy. Wypożyczając ponton płyniesz więc samodzielnie, we własnym gronie i tempie.

 

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: