Spływ Popradem dla przyjaciół.

Żyjesz chwilą, mało planujesz i chętnie korzystasz z nadarzających się okazji? Lubisz poznawać region, który odwiedzasz i szukasz lokalnych atrakcji? A może potrzebujesz szybkiego i prostego pomysłu na wolny weekend? Świetnie – wobec tego zapraszamy Cię na nasz spływ Popradem dla przyjaciół!

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli zawsze zyskujesz!

Spływ Czysta Frajda to idealna przygoda dla Ciebie i Twoich znajomychniezależnie od waszego wcześniejszego doświadczenia związanego z pływaniem, czy sportem w ogóle. Frajdę podczas spływu zapewniamy dzięki naszemu największemu na rzecze Poprad doświadczeniu. Oprócz tego, zapewniamy też profesjonalny sprzęt i dość łatwą, bardzo malowniczą trasę. Spływ Popradem to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu z przyjaciółmi.

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli przyjacielska oferta.

Czyta Frajda to gwarancja świetnej i bezpiecznej zabawy. Wszystko to na najkorzystniejszych warunkach optymalnej trasy, profesjonalnego sprzętu oraz obsługi, a także oczywiście najlepszej ceny! Spływ Popradem to idealne rozwiązanie dla uatrakcyjnienia wakacyjnego wyjazdu, czy wolnego weekendu. Polecana przez nas trasa spływu Muszyna – Andrzejówka Ługi ma długość 10 km. Jej pokonanie trwa około 2 – 2,5 godziny – w zależności od aktualnego poziomu wody w rzece. Termin oraz godzina startu spływu – do ustalenia. Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub mailowa!

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli komfort dobrej zabawy.

Przy organizacji spływu największym priorytetem jest oczywiście bezpieczeństwo uczestników (żeby zabawa była udana – musi skończyć się dobrze). Znaczenie ma kilka podstawowych czynników. Przede wszystkim: nasze największe doświadczenie w organizacji spływu Popradem. Dzięki niemu i naszej wieloletniej praktyce możemy właściwie wesprzeć uczestników odpowiednim przeszkoleniem przeprowadzonym przed wypłynięciem. Oczywiście potem już każdy i jego właściwe zachowanie ma wpływ na komfort i bezpieczeństwo podczas spływu. Kolejnym elementem mającym bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jest profesjonalny sprzęt. Zarówno pontony raftingowe, kajaki, jak i całe oprzyrządowanie posiadają niezbędne atesty. Pond to nie zapraszamy nikogo na Twój ponton; tak jak i Ty nie zapraszasz obcych na swój koc plażowy, wypożyczając ponton płyniesz więc samodzielnie, we własnym gronie i tempie.

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: