Spływ Popradem dla par i rodziców z małym dzieckiem.

Planujesz wypoczynek w Beskidzie i zastanawiasz się jak spędzić przyjemnie czas i zachować niezapomniane wspomnienia? Lubisz dobrze poznawać odwiedzany region i szukasz lokalnych, niepowtarzalnych miejsc i usług? Zastanawiasz się jaki spływ Popradem dla par jest najlepszy? A może masz w swojej załodze bohaterskiego maluszka (dotyczy dzieci do 3-4 lat)? Zapraszamy do nas!

Spływ Popradem Czysta Frajda – musisz wiedzieć, co zyskujesz!

Spływ Czysta Frajda to wspaniała i bezpieczna przygoda dla par oraz rodziców z jednym, małym dzieckiem – niezależnie od ich wcześniejszego doświadczenia związanego z pływaniem. Komfort i bezpieczeństwo podczas spływu zapewniamy przede wszystkim dzięki naszemu największemu na rzecze Poprad doświadczeniu. Oprócz tego, zapewniamy też optymalnie dobraną, umiarkowanie trudną i bardzo malowniczą trasę. Spływ Popradem Czysta Frajda dla par i rodzin z małym dzieckiem – to jedyny taki mały, komfortowy, bezpieczny i stabilny dwuosobowy ponton (z możliwością dostawki). To idealny sposób na aktywne spędzenie czasu. To także możliwość obcowania z pięknem natury i niezapomniane wspomnienia wspólnej przygody.

Spływ Popradem Czysta Frajda – największa atrakcja regionu.

Spływ Popradem to jedna z największych atrakcji naszego pięknego regionu. Rzeka Poprad przepływa malowniczymi meandrami przez sam środek Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Dzięki temu podczas spływu mamy możliwość obcowania z prawdziwym, głębokim pięknem natury. Natomiast poziom trudności samego spływu jest umiarkowany, dzięki czemu atrakcja ta jest dostępna nawet dla najmłodszych dzieci oraz osób bez wcześniejszego doświadczenia.

Spływ Popradem Czysta Frajda – rodzinna oferta.

Spływ Popradem Czyta Frajda to gwarancja wspaniałej i bezpiecznej zabawy. Wszystko to na najkorzystniejszych warunkach optymalnej trasy, profesjonalnego sprzętu oraz obsługi, a także oczywiście najlepszej ceny! Spływ Popradem to wspaniała, aktywna przygoda, która zapewnia moc niezapomnianych i wesołych wspomnień. To dzięki temu stanowi on idealne rozwiązanie dla uatrakcyjnienia wypoczynku wakacyjnego, czy weekendowego Ciebie i Twojej rodziny. Spływ Popradem to wyjątkowe połączenie relaksu i spokoju płynącego z otaczającej natury z aktywnością fizyczną. Polecana przez nas trasa spływu Muszyna – Żegiestów ma długość 10 km (jest również możliwość w/w skrócenia trasy o połowę). Jej pokonanie trwa około 2 – 2,5 godziny – w zależności od aktualnego poziomu wody w rzece. Godziny startu z Muszyny 10.00 oraz 14.00. Konieczna wcześniejsza rezerwacja!

Spływ Popradem Czysta Frajda – bezpieczeństwo.

Przy organizacji spływu dla rodzin największym priorytetem jest rzecz jasna bezpieczeństwo uczestników. Bezpośrednio wpływa na nie kilka podstawowych czynników. Przede wszystkim: nasze największe doświadczenie w organizacji spływu Popradem. Doskonała znajomość rzeki pozwala nam na dobór optymalnej trasy spływu. Oprócz tego dzięki wieloletniej praktyce możemy właściwie wesprzeć uczestników odpowiednim przeszkoleniem przeprowadzonym przed wypłynięciem. Oczywiście potem już każdy uczestnik i jego właściwe zachowanie ma wpływ na komfort załogi podczas spływu. Kolejnym elementem mającym bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jest najlepszy na tej rzece sprzęt. Zarówno pontony raftingowe, jak i całe oprzyrządowanie posiada niezbędne atesty. Poza tym cały sprzęt jest optymalnie dobrany do realnych warunków panujących na rzece Poprad. Dodatkowo przed wypłynięciem każdy uczestnik otrzymuje od nas kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną, pagaje oraz ewentualnie worki wodoszczelne na zabezpieczenie rzeczy osobistych.

 

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: