Spływ Popradem dla par.

Jeśli planujesz wypoczynek w Beskidzie i zastanawiasz się jak spędzić przyjemnie czas i zachować niezapomniane wspomnienia, to świetnie trafiłeś. Lubisz dobrze poznawać odwiedzany region i szukasz lokalnych, niepowtarzalnych miejsc i usług? Jeśli zastanawiasz się jaki spływ Popradem dla dwóch osób jest najlepszy lub masz w swojej załodze bohaterskiego maluszka (dotyczy dzieci do około 3 lat) – zapraszamy do nas – mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli zawsze zyskujesz!

Spływ Czysta Frajda to wspaniała i bezpieczna przygoda dla par oraz rodziców z jednym, małym dzieckiem – niezależnie od ich wcześniejszego doświadczenia związanego z pływaniem. Komfort i bezpieczeństwo podczas spływu zapewniamy przede wszystkim dzięki naszemu największemu na rzecze Poprad doświadczeniu. Oprócz tego, zapewniamy też optymalnie dobraną, umiarkowanie trudną i bardzo malowniczą trasę. Spływ Popradem Czysta Frajda dla par i rodzin z małym dzieckiem – to jedyny taki, mały, komfortowy, bezpieczny i stabilny dwuosobowy ponton (z możliwością dostawki). Możesz go zobaczyć TUTAJ.

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli oferta na miarę.

Spływ Popradem Czyta Frajda to gwarancja wspaniałej i bezpiecznej zabawy. Wszystko to na najkorzystniejszych warunkach optymalnej trasy, profesjonalnego sprzętu oraz obsługi, a także najlepszej ceny! Spływ Popradem to wspaniała, aktywna przygoda, która zapewnia moc niezapomnianych i wesołych wspomnień. To dzięki temu stanowi on idealne rozwiązanie dla uatrakcyjnienia wypoczynku wakacyjnego, czy weekendowego. Polecana przez nas trasa spływu Muszyna – Andrzejówka Ługi ma długość 10 km, a jej pokonanie zajmuje około 2 – 2,5 godziny w zależności od aktualnego poziomu wody w rzece (jest również możliwość skrócenia tej trasy o połowę). Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub mailowa terminu i godziny spływu!

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli przede wszystkim bezpieczeństwo.

Przy przygotowaniu spływu dla rodzin największym priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników. Bezpośrednio wpływa na nie kilka podstawowych czynników. Przede wszystkim: nasze największe doświadczenie w przygotowaniu spływu Popradem. Doskonała znajomość rzeki pozwala nam na dobór optymalnej trasy spływu. Oprócz tego dzięki wieloletniej praktyce możemy właściwie wesprzeć uczestników odpowiednim przeszkoleniem przeprowadzonym przed wypłynięciem. Oczywiście potem już każdy uczestnik i jego właściwe zachowanie ma wpływ na komfort załogi podczas spływu. Kolejnym elementem mającym bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jest profesjonalny sprzęt. Zarówno pontony, jak i całe oprzyrządowanie posiada niezbędne atesty. Poza tym cały sprzęt jest optymalnie dobrany do realnych warunków panujących na rzece Poprad. Dodatkowo przed wypłynięciem każdy uczestnik otrzymuje od nas kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną, pagaje oraz ewentualnie worki wodoszczelne na zabezpieczenie rzeczy osobistych.

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: