Spływ
Popradem
CZYSTA FRAJDA

Spływy pontonem dla każdego

najlepsze dla rodzin z dziećmi, znajomych oraz par

Spływy pontonem dla szkół, kolonii i obozów

bezpieczne dla grup dzieci i młodzieży

Najlepsza oferta dla firm

profesjonalne rozwiązania na wyjazdy integracyjne dla grup firmowych

Spływ pontonem z Muszyny dla każdego

Spływ Popradem to bezpieczna atrakcja dla każdego. Doskonały dla rodzin z dziećmi, znajomych oraz par. Wszystkim bez wyjątku zapewniamy bezpieczne trasy spływu; a także profesjonalny i odpowiednio dobrany do załogi sprzęt oraz nasze największe doświadczenie w organizacji spływów pontonowych Popradem. 

Beskid Sądecki i Popradzki Park Narodowy to naprawdę piękne i widokowe miejsce. Dodatkowo korzystając ze spływu pontonowego Doliną Popradu spędzisz swój wolny czas aktywnie i na świeżym powietrzu. 

Aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować termin na swój spływ skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do nas! Efektem będzie frajda. Czysta Frajda.

Bezpieczne spływy
rodzinne

Przy organizacji spływu Popradem naszym największym priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników – żeby zabawa była udana, musi skończyć się dobrze. Dlatego każdy uczestnik spływu pontonowego otrzymuje kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną dobraną do jego postury i wagi (również dzieci). Ponad to trasa spływu rzeką z Muszyny, oprócz tego, że jest bardzo widokowa; jest też łatwa i przewidywalna. Pozwala to na organizację rodzinnego spływu pontonem nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia.

Aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować termin na swój spływ skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do nas! Efektem będzie frajda. Czysta Frajda.

Pogoda na spływ Popradem

Najlepsza pogoda na spływ rzeką Poprad to ta bezdeszczowa.
Wbrew pozorom spływ jest dużo przyjemniejszy w zachmurzony, ale ciepły dzień niż w pełnym słońcu.
Upał wynagradza natomiast temperaturą wody, która w rzece Poprad osiąga ponad 20°C

zarezerwuj, bo warto

rezerwując zyskujesz

  • najlepszą, najbardziej doświadczoną, profesjonalną obsługę, która na Ciebie czeka
  • gwarancję bezpiecznego, atestowanego (nieprzypadkowego) sprzętu przygotowanego z myślą o Tobie
  • pontony dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb i jednocześnie optymalnie dobrane do realnych warunków panujących na naszej rzece
  • dodatkowy osprzęt zwiększający bezpieczeństwo i komfort podczas spływu, przygotowane specjalnie dla Ciebie
  • poczucie relaksu, komfortu i bezpieczeństwa na wodzie

Jak przygotować się na spływ Popradem

Ważne informacje

Jak przygotować się na spływ pontonem?

Przede wszystkim należy zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Na początek więc warto zarezerwować taki spływ w firmie z dużym doświadczeniem, która oferuje porządne raftingowe pontony. Na spływ należy zabrać wodę lub inny napój izotoniczny; wiosłowanie kosztuje wiele wysiłku i łatwo się odwodnić. Strój uczestników spływu powinien być przede wszystkim wygodny, buty najlepiej crocsy lub klapki (można też płynąć boso) oraz nakrycie głowy. Taki ekwipunek wystarczy by miło spędzić czas na wodzie. Nie należy zabierać ze sobą zbyt wielu zbędnych rzeczy, wszystko to będzie tylko przeszkadzało podczas wiosłowania i zabierało miejsce w pontonie.

Jaka jest cena spływu Popradem z Muszyny?

Informacje o cenie za spływ z Muszyny udzielane są telefonicznie, zależy ona bowiem od terminu spływu, wybranej trasy oraz wielkości grupy/załogi.
Zapraszamy do kontaktu tel. 509 99 88 12.

Czy spływ Popradem jest bezpieczny?

Spływ pontonowy rzeką Poprad jest całkowicie bezpieczny nawet dla osób nie umiejących pływać, ponieważ każdy uczestnik otrzymuje odpowiednio dobraną do postury i wagi kamizelkę ratunkową (dysponujemy specjalnymi kamizelkami dziecięcymi). Poza tym rzeka Poprad na większości odcinków jest łatwa i przewidywalna, a udostępniane pontony duże, stabilne i bezpieczne - w związku z tym większość tras spływu Popradem nadaje się nawet dla osób bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.

Gdzie w Polsce organizowane są rodzinne spływy pontonowe?

Rodzinne spływy pontonowe w Polsce organizowane są w następujących regionach:
- Małopolska: na znanym każdemu Dunajcu oraz na niezwykle malowniczej rzece Poprad. Leżące w Dolinie Popradu turystyczne miejscowości to między innymi: Krynica-Zdrój, Muszyna, Piwniczna-Zdrój, czy Rytro.
- Podkarpacie: gdzie organizowane są spływu rzeką San
- Lubelszczyzna oferuje spływy rzeką Wisła czy Chodelka
- Dolny Śląsk, który oferuje kilka pięknych rzek odpowiednich do spływu pontonowego np. Nysa Kłodzka (miejscowość Bardo).

Jak zarezerwować rodzinny spływ pontonem?

Rodzinny spływ pontonem najlepiej zarezerwować telefonicznie. Wówczas możemy ustalić dogodny dzień oraz godzinę spływu, a jednocześnie mamy pewność, że zarezerwowany sprzęt będzie na nas czekał. Zawsze warto skorzystać z oferty firmy z największym na rynku doświadczeniem.

Jak wygląda spływ pontonowy?

Spływ pontonowy to bezpieczna atrakcja dla każdego. Po wyposażeniu załogi w kamizelki ratunkowe oraz niezbędne elementy osprzętu, pracownik wypożyczalni wyjaśnia zasady bezpieczeństwa na wodzie. Doradza on też na co zwrócić szczególną uwagę i jak poradzić sobie podczas spływu. Im bardziej doświadczona firma - wypożyczalnia - tym lesze rady otrzymają uczestnicy. Następnie ponton jest wodowany i załoga może zająć swoje miejsca (również wcześniej wskazane przez instruktora). Podczas spływu uczestnicy wiosłują samodzielnie.
Usługi Rekreacyjne "Czysta Frajda"
Janusz Nosal
NIP: 734-110-53-76

Nasze linki

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zarezerwować swój spływ Popradem

Copyright 2023 © Spływ Popradem - Czysta Frajda