Spływ
Popradem
CZYSTA FRAJDA

Dla osób indywidualnych

Spływ Popradem dla osób indywidualnych

Dla szkół, koloni i obozów

Uatrakcyjnij pobyt podczas koloni lub obozu letniego.

Oferta dla firm

Przygotujemy dla Twojej grupy spływ Popradem

Spływ Popradem
dla osób
indywidualnych

Wakacje w Muszynie

Rodzinny spływ Doliną Popradu to idealny sposób na aktywny wypoczynek na łonie przyrody! Jesteś na urlopie w Muszynie lub okolicy, skorzystaj z niesamowitej okazji. Zadzwoń do nas a my zorganizujemy Twój wolny czas. Poznaj Spływ Popradem i pokochaj naszą rzekę.

Skorzystaj z naszej oferty!
Przyjedziemy po Ciebie.

Nasza wypożyczalnia kajaków i pontonów działa w regionie obejmującym takie miejscowości turystyczne jak: Krynica-Zdrój, Muszyna, Tylicz, Żegiestów, Piwniczna. 

spływ_popradem_czysta_frajda_2

Planujesz urlop w Małopolsce i chcesz poznać nasz piękny region? Proponujemy Ci lokalną usługę i jednocześnie największą atrakcję regionu, czyli spływ Popradem dla osób indywidualnych. Beskid Sądecki i Popradzki Park Narodowy to piękne i wspaniałe miejsce na wypoczynek. Dodatkowo korzystając ze spływu spędzisz swój wolny czas aktywnie i na świeżym powietrzu. Do spływu możesz wybrać bezpieczny ponton lub szybki i zwrotny kajak. Zapewniamy przede wszystkim bezpieczne trasy spływu, a także profesjonalny sprzęt i największe doświadczenie w przygotowaniu spływ dla osób indywidualnych. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub zarezerwować termin na swój spływ skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo . Zapraszamy do nas!

masz pytania związane ze spływem,
chętnie odpowiemy

Podejmij działanie

Jeżeli planujesz wypoczynek w Beskidzie w dolinie Popradu i zastanawiasz się jak spędzić aktywnie czas, a dodatkowo lubisz dobrze poznawać odwiedzany region i szukasz lokalnych, niepowtarzalnych miejsc i usług – świetnie trafiłeś!

ZADZWOŃDO NAS A MY ZORGANIZUJEMY WSZYSTKO DLA CIEBIE

Jak przygotować się na spływ Popradem

Ważne informacje

Poniżej przedstawiamy kilka często powtarzających się pytań od uczestników spływów Popradem.

Jak przygotować się na spływ pontonem?

Z całą pewnością musimy zabrać wodę lub inny napój izotoniczny, wiosłowanie kosztuje wiele wysiłku i łatwo się odwodnić. Taki ekwipunek wystarczy by miło spędzić czas na wodzie. Nie zabieramy ze sobą wielu zbędnych rzeczy, wszystko to będzie nam tylko przeszkadzało i zabierało miejsce w pontonie.

Ile kosztuje spływ Popradem?

Cena za spływ na standardowej trasie wynosi: 55 zł - osoba dorosła. 45 zł - dziecko od 3 do 18 roku życia (poniżej 3 lat - GRATIS)

Czy spływ Popradem jest bezpieczny?

Czy rafting jest bezpieczny dla osób nieumiejących pływać? Rafting jest całkowicie bezpieczny nawet dla osób nie umiejących pływać, ponieważ każdy uczestnik otrzymuje kamizelkę bezpieczeństwa.

Jak przygotować się na spływ kajakowy?

Na spływ Popradem najlepiej wybrać się w ciepły, letni dzień. Załóż strój kąpielowy i na to lekką i szybkoschnącą odzież wierzchnią – krótkie spodenki i koszulkę. Ważne jest nakrycie głowy i krem z mocnym filtrem przeciwsłonecznym. Wyprawa będzie trwała kilka godzin, więc musisz chronić się przed palącym słońcem.

Jakie spodnie na kajaki?

Optymalnym rozwiązaniem są leginsy lub kalesony termoaktywne zakładane pod spód, a na wierzch spodnie z materiału wodoodpornego. Mogą to być wszelkiego typu spodnie kajakowe, ochraniacze, spodnie żeglarskie zwykłe lub typu ogrodniczki.
Usługi Rekreacyjne "Czysta Frajda"
Janusz Nosal
NIP:

nasze linki

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zarezerwować swój spływ Popradem

Copyright 2023 © Spływ Popradem - Czysta Frajda