Spływ Popradem Czysta Frajda – musisz wiedzieć, co zyskujesz!

  • indywidualną i profesjonalną obsługę i usługę #spływczystafrajda
  • dodatkową atrakcję, która wyraźnie wzbogaci Twoja ofertę pobytową – bez dodatkowych kosztów
  • propozycję wpisującą się w trend witalności i aktywnego wypoczynku
  • dobre samopoczucie, uśmiech, endorfiny i pozytywne emocje Twoich gości #liczysięfrajda

Spływ Czyta Frajda to największe na rzece Poprad doświadczenie, profesjonalny sprzęt i indywidualna obsługa. Dla Twoich gości to gwarancja wspaniałej i bezpiecznej zabawy, dobrych wspomnień oraz wzrost zadowolenia z całego pobytu.

Zastanawiasz się jak wzbogacić swoją ofertę turystyczną, a swoim Gościom uatrakcyjnić pobyt w swoim hotelu lub pensjonacie i sprawić, że będą go wspominać wyjątkowo? Zaproponuj im nasz spływ Popradem!

CHCĘ, ZAREZERWOWAĆ SPŁYW POPRADEM DLA SWOICH GOŚCI! tel. 509 99 88 12 CHCĘ, DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O SPŁYW POPRADEM! mail: POCZTA@CZYSTAFRAJDA.PL

 

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu:

Spływ Popradem Czysta Frajda to jedna z największych atrakcji naszego pięknego regionu. Daje ona możliwość podziwiania pięknych beskidzkich krajobrazów #pięknybeskid i #dolinapopradu – rzeka przepływa bowiem przez sam środek Popradzkiego Parku Krajobrazowego; przy jednoczesnym aktywnym spędzeniu czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Nasz spływ to przede wszystkim gwarancja niezapomnianych wrażeń oraz świetny pomysł na spędzenie wolnych chwil.

Spływ Popradem to bezpieczna przygoda dostępna dla każdego, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.

Nasze największe doświadczenie w organizacji spływu Popradem oraz najlepszy na tej rzece sprzęt – to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa podczas spływu. Każdorazowo przed wypłynięciem przeprowadzamy staranny i rzeczowy instruktaż, a ponad to każdy uczestnik otrzymuje od nas całe niezbędne oprzyrządowanie: kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną, pagaje lub wiosła oraz worki wodoszczelne.

Podstawowa i polecana przez nas trasa spływu Popradem to Muszyna – Żegiestów – to odpowiednio dobrany, niezwykle malowniczy i jednocześnie przystępny odcinek naszej rzeki. Spływ trwa wówczas  ok. 2,5 – 3 godz. (zależnie od aktualnego poziomu wody). Zapewniamy również transport powrotny na miejsce startu.

Sugerowane godziny startu z Muszyny: godz. 10.00 lub godz 14.00. Konieczna wcześniejsza rezerwacja!

Jeśli jednak np. przez wzgląd na lokalizację Twojego obiektu – masz inne oczekiwania dotyczące trasy spływu – koniecznie się z nami skontaktuj. Doskonale znamy całą rzekę – spływ może się więc odbywać na dowolnym jej odcinku, o ile bieżące warunki na to pozwalają.

 

Podejmujesz grupę i nie wiesz, jak zorganizować jej czas? Zapraszamy do nas! Od lat przygotowujemy dla grup wyjątkowe Wyprawy Terenowe. To najlepszy pomysł na aktywność, team building, endorfiny i bliski kontakt ze wspaniałą przyrodą Doliny Popradu!

Szczegóły naszej autorskiej oferty znajdziesz TUTAJ

Zastanawiasz się, jak wyróżnić się wśród całej listy innych ofert noclegowych? Zorganizuj dla swoich gości zróżnicowane atrakcje – bez dodatkowych kosztów! Wprowadź nasz spływ Popradem jako stały punkt letniej oferty swojego hotelu lub pensjonatu! To się sprawdza!

Napisz do nas lub zadzwoń po ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie i Twoich gości!

CHCĘ, POZNAĆ SWOJĄ OFERTĘ SPECJALNĄ! tel. 509 99 88 12 CHCĘ, POZNAĆ SWOJĄ OFERTĘ SPECJALNĄ! mail: POCZTA@CZYSTAFRAJDA.PL

 

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu:

Spływ Popradem Czysta Frajda – jest najlepszy dla Ciebie, jeśli:

  • liczy się dla Ciebie bezpieczeństwo Twoje i Twoich gości
  • chcesz wzbogacić swoją ofertę bez ponoszenia dodatkowych kosztów
  • chętnie wybierasz produkty/usługi sprawdzone i polecane przez innych
  • zwyczajnie nie masz pewności, czy spływ Popradem z Czystą Frajdą to atrakcja dla Ciebie

Jeśli tak, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj:

 

CHCĘ, ZAREZERWOWAĆ SPŁYW POPRADEM DLA SWOICH GOŚCI! tel. 509 99 88 12 CHCĘ, DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O SPŁYW POPRADEM! mail: POCZTA@CZYSTAFRAJDA.PL

 

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: