Spływ Popradem dla hoteli i pensjonatów

Zastanawiasz się jak wzbogacić swoją ofertę turystyczną i uatrakcyjnić pobyt w swoim hotelu lub pensjonacie bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Chcesz wyróżnić się na tle innych propozycji noclegowych? Podejmujesz grupę szukasz dodatkowych atrakcji? Dlatego zapraszamy do nas! Specjalnie dla Ciebie mamy spływ Popradem dla hoteli i pensjonatów!

Spływ Popradem Czysta Frajda – zyskujesz!

Spływ Czyta Frajda to największe na rzece Poprad doświadczenie, profesjonalny sprzęt i indywidualna obsługa. Dla Twoich gości to gwarancja wspaniałej i bezpiecznej zabawy, dobrych wspomnień oraz wzrost zadowolenia z całego pobytu. Dla Ciebie – dodatkowa atrakcja, wpisująca się w trend aktywności fizycznej, bez dodatkowych kosztów. Dlatego koniecznie się z nami skontaktuj, aby ustalić wszystkie szczegóły i uzyskać najlepszą cenę w ofercie dla hoteli i pensjonatów!

Spływ Popradem Czysta Frajda – największa atrakcja regionu.

Spływ Popradem to jedna z największych atrakcji naszego pięknego regionu, ponieważ daje ona możliwość aktywnego spędzenia czasu oraz podziwiania pięknych beskidzkich krajobrazów – rzeka Poprad przepływa bowiem przez sam środek Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Co istotne, poziom trudności samego spływu jest umiarkowany, dzięki czemu atrakcja ta jest dostępna nawet dzieci, młodzieży oraz osób bez wcześniejszego doświadczenia.

Spływ Popradem Czysta Frajda – bezpieczeństwo dla każdego.

Spływ Popradem to bezpieczna przygoda dostępna dla każdego, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Z pewnością nasze największe doświadczenie w przygotowaniu spływów Popradem oraz profesjonalny sprzęt są gwarancją pełnego komfortu i bezpieczeństwa uczestników. Ponad to każdorazowo przed wypłynięciem przeprowadzamy staranny i rzeczowy instruktaż, a każdy uczestnik otrzymuje od nas całe niezbędne oprzyrządowanie, czyli kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną; pagaje lub wiosła, a także worki wodoszczelne. Podstawowa i polecana przez nas trasa spływu Popradem to Muszyna ? Żegiestów. Jest to odpowiednio dobrany, niezwykle malowniczy i przystępny odcinek naszej rzeki. Spływ trwa wówczas ok. 2 – 2,5 godz. (ponieważ zależy to od aktualnego poziomu wody). Dodatkowo zapewniamy również transport powrotny na miejsce startu. Godziny startu z Muszyny: 10.00 lub 14.00. Konieczna wcześniejsza rezerwacja!

Jeśli ze względu na lokalizację Twojego obiektu masz inne oczekiwania dotyczące trasy spływu – koniecznie się z nami skontaktuj i zapytaj o indywidualnie przygotowaną ofertę dla hoteli i pensjonatów. Ponieważ doskonale znamy całą rzekę, spływ może się odbywać na dowolnym jej odcinku (o ile warunki na to pozwalają).

Szczegóły tras niestandardowych znajdziesz TUTAJ.

Czysta Frajda – oferta dla grup zorganizowanych.

Podejmujesz grupę i nie wiesz, jak jej zorganizować czas? Zapraszamy do nas! W ofercie mamy nie tylko spływ Popradem. Od lat przygotowujemy dla grup także wyjątkowe Wyprawy Terenowe. To nasz autorski pomysł, którego największą zaletą jest jego elastyczność. W zależności od oczekiwań i możliwości grupy, można modyfikować zarówno trasę, stopień trudności, czas trwania oraz skład całej imprezy. Dzięki czemu każdy taki event jest szyty na konkretną miarę. Reasumując nasza Wyprawa Terenowa to idealny pomysł na aktywność, team building, endorfiny i bliski kontakt ze wspaniałą przyrodą Doliny Popradu!

Szczegóły oferty dla grup firmowych znajdziesz TUTAJ.

 

Informacje i opinie naszych Klientów znajdziesz również tu: