Spływ
Popradem
CZYSTA FRAJDA

Dla osób indywidualnych

Spływ Popradem dla osób indywidualnych

Dla szkół, koloni i obozów

Uatrakcyjnij pobyt podczas koloni lub obozu letniego.

Oferta dla firm

Przygotujemy dla Twojej grupy spływ Popradem

Oferta dla firm
SPŁYW POPRADEM

Witaj przygodo - Spływ Popradem

Przede wszystkim nasza Wyprawa Terenowa to prawdziwa natura: skały, drzewa i górska rzeka. Nasz pomysł na realizację Twojej imprezy to wędrówka piękną doliną Popradu, która dostarczy niezapomnianych wrażeń. Zmusi też do przełamania własnych słabości i wzmocni pracę zespołową. Dlatego koniecznie przekonaj się, jak smakuje pokonywanie naturalnych przeszkód i zmierz się z przygotowaną specjalnie dla Ciebie wyjątkową trasą. Do dyspozycji uczestników oddajemy następujące elementy:

Spływ Popradem dla firm;
Naturalne stanowiska linowe i przeprawowe;
Samochody terenowe i rowery.

OFERTA DLA FIRM

Spływ Popradem z Czystą Frajdą - event pracowniczy

Organizujesz event pracowniczy i poszukujesz najlepszego pomysłu? Zapewne zależy, aby wszyscy uczestnicy wyjazdu grupowego znaleźli w nim coś dla siebie? Doskonale trafiłeś! Przygotujemy dla Twojej grupy spływ Popradem dla firm. Dodatkowo rafting możemy też rozbudować  o dodatkowe elementy.  Zapraszamy do nas!

Czysta Frajda, czyli Wyprawa Terenowa i spływ Popradem dla firm.

 

Przede wszystkim nasza Wyprawa Terenowa to prawdziwa natura: skały, drzewa i górska rzeka. Nasz pomysł na realizację Twojej imprezy to wędrówka piękną doliną Popradu, która dostarczy niezapomnianych wrażeń. Zmusi też do przełamania własnych słabości i wzmocni pracę zespołową. Dlatego koniecznie przekonaj się, jak smakuje pokonywanie naturalnych przeszkód i zmierz się z przygotowaną specjalnie dla Ciebie wyjątkową trasą.

Jeśli lokalizacja i wybrane przez grupę elementy wyprawy na to pozwolą impreza może rozpocząć się już pod obiektem noclegowym. Dalej przebiegać może odpowiednio dobranymi odcinkami tras rowerowych, lasów i rzeki. Aby następnie zakończyć się również w miejscu zakwaterowania grupy.

Czysta Frajda, czyli prawdziwa oferta na miarę grupy.

Wyprawa Terenowa dla grup zorganizowanych to oryginalny projekt przygotowania firmowej imprezy integracyjnej. Przede wszystkim w zależności od możliwości czasowych, finansowych oraz sprawności fizycznej uczestników impreza może być bardziej lub mniej wymagająca. A także krótsza lub całodzienna. 

Przede wszystkim to rozwiązanie niezwykle elastyczne i dzięki temu najlepiej dopasowujące się do potrzeb każdej grupy. Jego unikatowość polega właśnie na dowolnym łączeniu wybranych modułów, których krótką charakterystykę znajdziesz poniżej.

Czysta Frajda, czyli nasze największe doświadczenie.

Istotnym jest, że posiadamy największe doświadczenie w organizacji spływów Popradem (grupowych i indywidualnych). Ponadto od lat realizujemy nasze autorskie Wyprawy Terenowe w Dolinie Popradu. Zdobyta w tym czasie praktyka sprawia, że nasze eventy są dopracowane i doskonale zorganizowane.

Zadzwoń do nas w celu ustalenia szczegółów. Pozwól nam dopasować agendę Twojej imprezy do oczekiwań grupy, a także możliwości technicznych i logistycznych. Efektem będzie frajda. Czysta Frajda.

Usługi Rekreacyjne "Czysta Frajda"
Janusz Nosal
NIP:

nasze linki

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zarezerwować swój spływ Popradem

Copyright 2023 © Spływ Popradem - Czysta Frajda