Spływ
Popradem
CZYSTA FRAJDA

Dla osób indywidualnych

Spływ Popradem dla osób indywidualnych

Dla szkół, koloni i obozów

Uatrakcyjnij pobyt podczas koloni lub obozu letniego.

Oferta dla firm

Przygotujemy dla Twojej grupy spływ Popradem

Spływ Popradem Czysta Frajda

spływ_popradem_czysta_frajda

Spływ Popradem Czysta Frajda to unikatowa, lokalna usługa i jednocześnie największa atrakcja regionu.
Przy jego organizacji naszym największym priorytetem jest oczywiście bezpieczeństwo uczestników (żeby zabawa była udana – musi skończyć się dobrze). Znaczenie tu ma kilka istotnych czynników.
Przede wszystkim nasze największe doświadczenie w organizacji spływu Popradem. To dzięki niemu i naszej kilkunastoletniej już praktyce możemy właściwie wesprzeć uczestników odpowiednim przeszkoleniem przeprowadzonym przed wypłynięciem.
Trasa spływu – malownicza, zawsze spławna i dostępna dla osób nawet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Od lat pływają z nami zarówno rodziny z dziećmi, grupy szkolne i kolonijne, jak i seniorzy.
Kolejnym elementem mającym bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i komfort spływu jest udostępniany przez nas profesjonalny sprzęt. Zarówno pontony raftingowe, kajaki, jak i całe oprzyrządowanie posiadają niezbędne atesty; ale też są optymalnie dobrane do warunków panujących na Popradzie.
Pond to nie zapraszamy nikogo na Twój ponton; tak jak i Ty nie zapraszasz obcych na swój koc plażowy. Wypożyczając ponton, płyniesz więc samodzielnie, we własnym gronie i tempie.

Zobacz jaka będzie pogoda

Sprawdź stan wody
wody Popradu

Usługi Rekreacyjne "Czysta Frajda"
Janusz Nosal
NIP:

nasze linki

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zarezerwować swój spływ Popradem

Copyright 2023 © Spływ Popradem - Czysta Frajda