Spływ Popradem Czysta Frajda ceni dobre relacje i poleca tylko wyjątkowe miejsca!

  • Hotel Klimek w Muszynie – to idealne rozwiązanie dla rodzin (hotel przyjazny dzieciom – wielokrotnie wyróżniany w tej kategorii), par i grup zorganizowanych. W Hotelu mieści strefa SPA, basen oraz wspaniała restauracja. Także malowniczy region oferuje mnóstwo atrakcji, w tym także nasz spływ Popradem.

 

  • Hotel Prezydent w Krynicy-Zdroju – luksusowy wypoczynek w samym sercu Beskidu Sądeckiego. To zdecydowanie Hotel dla najbardziej wymagających Klientów (Hotel Przyjazny Dorosłym!) – wspaniały zwycięzca w trzech kategoriach w rankingu TripAdvisor w roku 2017! Gratulujemy, a gości zapraszamy do nas – też utrzymujemy najwyższe standardy naszych usług!

 

  • Hotel Wysoka w Krynicy-Zdroju – jak sam się przedstawia: jest to rodzinny, kameralny, trzygwiazdkowy obiekt położony niemal w samym centrum uzdrowiska. Restauracja, drink bar, sala z kącikiem zabaw dla dzieci, a także możliwość skorzystania z mini golfa. To wszystko, ale i wiele wiele więcej zapewniają pełni energii gospodarze, którzy na spływ Popradem przywiozą Was swoim melexem 🙂

 

  • Villa Źródło w Tyliczu – to kolejne wyjątkowe miejsce z doskonałymi opiniami i wracającymi tam rok w rok wspaniałymi Gośćmi. Villa oferuje rodzinne pakiety tygodniowe, a terminy wakacyjne trzeba rezerwować już w styczniu! Każdy turnus oprócz innych bardzo licznych atrakcji i zajęć animacyjnych, uczestniczy także w spływie Popradem pontonami.

 

  • OWS Andrzejówka – doskonałe miejsce na całoroczny wypoczynek w sercu Popradzkiego Parku Narodowego, położony w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki, co umożliwia planowanie w ośrodku noclegów podczas kilkudniowych spływów Popradem. Przemiła atmosfera, piękne widoki, regionalna kuchnia oraz zróżnicowana oferta atrakcji w regionie to elementy gwarantujące gościom relaks i niezapomniany wypoczynek.

 

  • ABlandia Parki Rozrywki w Rytrze – to kontynuacja aktywnego i bezpiecznego wypoczynku. Park dysponuje najbezpieczniejszym, bo bezwypięciowym systemem poruszania się po trasach wysokościowych zaplanowanych na różnych wysokościach i o różnym stopniu trudności. To doskonała zaprawa przed/po spływ Popradem pontonami.