Kontakt spływ Popradem Czysta Frajda

Jeśli tu jesteś to z pewnością potrzebujesz dodatkowych informacji na temat Spływ Popradem Czysta Frajda. Poszukujesz dodatkowych informacji? Chcesz zarezerwować swój spływ Popradem? Wybierz jedną z dostępnych form kontaktu z nami. Czekamy na Ciebie!

Spływ Popradem Czysta Frajda – czekamy na Twój telefon.

Telefon to najszybsza forma kontaktu z nami. Choć bywa zajęty – nie rezygnuj, jeśli zależy Ci na szybkim załatwieniu sprawy. Nasz numer telefonu jest zawsze w widocznym miejscu, po to abyś w dowolnym momencie przeglądania witryny mógł sięgnąć po telefon i po prostu do nas zadzwonić. Pod numerem telefonu 509 99 88 12 przyjmujemy bieżące rezerwacje. Oczywiście udzielamy też jedynych poprawnych odpowiedzi na wszelkie możliwe pytania. Za to na SMS-y nie odpowiadamy. Zadzwoń do nas koniecznie!

Spływ Popradem Czysta Frajda – napisz do nas.

Czasami po wstępnych ustaleniach telefonicznych, czasami od razu do bezpośrednio na maila – to zależy od Ciebie. Nasza skrzynka to miejsce, gdzie trafiają różnego rodzaju wiadomości. Jedno jest pewne, tu – na odpowiedzi na swoją wiadomość możesz się spodziewać następnego dnia po jej napisaniu. Najczęściej na skrzynkę mailową kierowane są wszelkie zapytania o spływ dotyczące terminów bardziej odległych lub organizacji spływów lub Wypraw Terenowych dla grup zorganizowanych. Nasz adres e-mail (podobnie jak numer telefonu) umieszczony jest zawsze w widocznym miejscu tak, aby ułatwić Ci możliwość kontaktu z nami. Koniecznie napisz do nas już teraz na adres poczta@czystafrajda.pl lub skontaktuj się za pomocą poniższego formularza.

Imię:
Email:
Treść:

Spływ Popradem Czysta Frajda – socjale

Nie wymiatamy w tej kwestii jakoś mega, ale jeśli chcesz serdecznie Cię zapraszamy na nasze konta społecznościowe na Facebooku i Instagramie. Oczywiście opinie i oceny innych na temat naszego spływu możesz przeczytać także na TripAdvisor. Zachęcamy Cię też do opisania swoich wrażeń i podzielenia się nimi z nami i innymi użytkownikami. Podobnie jak w Google Maps. Ponieważ Twoja opinia jest szczególnie ważna – kliknij w wybraną ikonkę i gotowe.

Spływ Popradem Czysta Frajda – formalności i płatności.

Wszelkie dokumenty, umowy, rachunki itp. prosimy przesyłać na nasz adres korespondencyjny:

Usługi rekreacyjne “Czysta Frajda” Janusz Nosal
ul. Czarny Potok 6/5
33-380 Krynica-Zdrój

NIP: 734-110-53-76

Natomiast ustalone wcześniej i dokładnie i czytelnie opisane w tytule przelewu – wpłaty i zaliczki prosimy kierować na konto bankowe (ING)

nr 58 1050 1849 1000 0090 7868 5170.