Kontakt spływ Popradem Czysta Frajda

Jeśli tu jesteś to z pewnością chcesz się z nami skontaktować lub poszukujesz dodatkowych informacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zarezerwować swój spływ Popradem; wybierz jedną z dostępnych form na kontakt spływ Popradem.

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli zadzwoń do nas.

Telefon to najszybsza forma kontaktu z nami. Choć czasem bywa zajęty nie rezygnuj, jeśli zależy Ci na szybkim załatwieniu sprawy. Nasz numer kontaktowy jest zawsze w widocznym miejscu, po to abyś w dowolnym momencie przeglądania witryny mógł sięgnąć po telefon i po prostu do nas zadzwonić. Pod numerem telefonu 509 99 88 12 przyjmujemy bieżące rezerwacje. Za to na SMS-y nie odpowiadamy. Zadzwoń do nas koniecznie!

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli napisz do nas.

Czasami po wstępnych ustaleniach telefonicznych, czasami od razu w formie pisemnej, bo tak wolisz – to zależy od Ciebie. Nasza skrzynka to miejsce, gdzie trafiają różnego rodzaju wiadomości. Jedno jest pewne, tu odpowiedzi na swoją wiadomość możesz się spodziewać następnego dnia po jej napisaniu. Najczęściej na skrzynkę mailową kierowane są wszelkie zapytania o spływ dotyczące terminów bardziej odległych lub przygotowania spływów lub Wypraw Terenowych dla grup zorganizowanych. Nasz adres e-mail (podobnie jak numer telefonu) umieszczony jest zawsze w widocznym miejscu tak, aby ułatwić Ci możliwość kontaktu z nami. Napisz do nas na adres poczta@czystafrajda.pl lub skontaktuj się za pomocą poniższego formularza.

  Imię:
  Email:
  Treść:

  Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli socialmedia.

  Nie wymiatamy w tej kwestii jakoś mega, ale jeśli chceszserdecznie Cię zapraszamy na nasze konta społecznościowe na Facebooku i Instagramie. Oczywiście opinie i oceny innych na temat naszego spływu możesz przeczytać także na TripAdvisor oraz w Google Maps. Ciebie też zachęcamy do opisania swoich wrażeń i podzielenia się nimi z nami i innymi użytkownikami. Ponieważ Twoja opinia jest szczególnie ważna – kliknij w wybraną ikonkę i gotowe.

  Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli formalności i płatności.

  Wszelkie dokumenty, umowy, rachunki itp. prosimy przesyłać na nasz adres korespondencyjny:

  Usługi rekreacyjne „Czysta Frajda” Janusz Nosal
  ul. Czarny Potok 6/5
  33-380 Krynica-Zdrój

  NIP: 734-110-53-76

  Natomiast ustalone wcześniej i dokładnie i czytelnie opisane w tytule przelewu – wpłaty i zaliczki prosimy kierować na konto bankowe (ING)

  nr 58 1050 1849 1000 0090 7868 5170.