Spływ Popradem ponton – trasy

Spływ Popradem ponton – trasy: niezwykły krajobraz Popradzkiego Parku Krajobrazowego podziwiać można z pontonu wybierając jedną z proponowanych przez nas tras, zróżnicowanych na tyle, że z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie 🙂 Niezależnie jednak, na którą z nich się zdecydujesz – zasmakujesz przepięknej przyrody Beskidu Sądeckiego, która pozwoli Ci naprawdę zrelaksować się i odpocząć.

  • Od 1 lipca do 31 sierpnia zachęcamy przede wszystkim do korzystania z trasy Muszyna – Żegiestów (trwającej ok. 2 godz.) w promocyjnej cenie 🙂 Start z Muszyny o godz. 10.00 lub 14.00. Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna 509 99 88 12.
  • Polecamy także trasę wydłużoną Leluchów – Żegiestów (czas trwania ok. 4 godz.) Start z Muszyny o godz. 11.00. Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna 509 99 88 12.

Na życzenie jest możliwe jest także wyznaczenie trasy indywidualnie. Przy wyborze niestandardowych odcinków na spływ Popradem zawsze najważniejsze jest poznanie Waszych oczekiwań. To one, ale także nasze doświadczenie oraz aktualny poziom wody w rzece – pozwalają nam zaproponować optymalne w danych warunkach rozwiązanie.

Która trasę wybierasz? Sprawdx i zarezerwuj ją!

Poniżej prezentujemy przykładowe trasy pontonowego spływu Popradem:

Muszyna – Żegiestów Ługi, czas ok. 2h, odleglosc 11km

 

Leluchów – Muszyna, czas ok. 2h, odleglosc 9km

 

Piwniczna – Rytro, czas ok. 2h, odleglosc 10km
trasa dostępna dla grup zorganizowanych