Spływ Popradem ponton sprzęt

Spływ Popradem ponton sprzęt – jako jedyni na Popradzie używamy pontonów raftingowych E&T MARINE. Są to jednostki optymalnie dostosowane do warunków panujących na tej rzece. Tutaj trudność stanowi nie rwąca i trudna technicznie woda, a kamieniste dno i zazwyczaj niski poziom rzeki.

Pontony, które oddajemy do Waszego użytku zbudowane są z bardzo wytrzymałych materiałów PVC&HYPALON i przeznaczone są do rzek o dnie kamienistym. Są to warunki bardzo wymagające dla sprzętu i właśnie takie panują na rzece Poprad. Nasze pontony posiadają także optymalne rozmiary. Dla komfortu podczas spływu Popradem kluczowe jest natomiast ich niewielkie zanurzenie. To właśnie ta cecha – w kontakcie z kamienistym dnem – wyraźnie przekłada się na łatwość sterowania i prześlizgiwania po kamieniach. Co z kolei wpływa wprost na Wasz komfort i bezpieczeństwo podczas spływu.

Nasze pontony raftingowe E&T Marine mają wyporność 580kg, czyli średnio mieszczą sześć dorosłych osób. Są doskonałym rozwiązaniem dla rodzin oraz grup znajomych, a także większych grup zorganizowanych (np. firmowych lub kolonijnych).

NOWOŚĆ dla par!!!

Połączenie: bezpieczeństwa i komfortu technologii stosowanych w pontonach z łatwą sterownością typową dla kajaków – czyli ekstremalnie komfortowe, płaskodenne kajaki/pontony pneumatyczne dwuosobowe.

Także wszelkie akcesoria od kamizelek, przez kaski, po pagaje są wysokiej klasy i posiadają stosowne atesty i certyfikaty.

Dowiedz się więcej!