Posiadamy największe doświadczenie w organizacji atrakcji spływ Popradem.

To my przecieraliśmy szlaki i ustalaliśmy obowiązujące na naszej rzece standardy.

Jako jedyni stosujemy sprzęt najlepiej dobrany do warunków panujących na rzece Poprad. Zapewnia on pewność i łatwość sterowania w warunkach typowych dla tej rzeki – czyli często przy dość niskim poziomie wody. 

Nasze pontony posiadają optymalnie dobrane rozmiary i bardzo niewielkie zanurzenie, co wydatnie ułatwia bezpieczny i komfortowy spływ (sprzęt do warunków ekstremalnych nie sprawdza się na rzekach łatwych i odwrotnie).

Przed rozpoczęciem każdego spływu przeprowadzamy staranny instruktarz – odwołując się w nim przede wszystkim do wypracowanego przez lata doświadczenia i zdrowego rozsądku. Jest to o tyle istotne, że często teoretyczne wykłady nijak się mają do rzeczywistych warunków panujących podczas spływu.

Każdy z uczestników podczas spływu ma na sobie kamizelkę asekuracyjną, a dzieci i osoby nieumiejące pływać – kamizelkę ratunkową. Dbamy także o to, aby trasa była odpowiednio dobrana do poziomu umiejętności uczestników, a dodatkowo na życzenie ponton może być prowadzony przez doświadczonego instruktora.

Dowiedz się więcej o naszym bezpieczeństwie i zarezerwuj swoje miejsce na spływ!