Spływ Popradem kajaki

Spływ Popradem kajaki. Odpowiednio dobrany i przygotowany sprzęt to jeden z warunków poczucia pewności i wygody podczas spływu Popradem. Istotne jest, aby osoby wypożyczające kajak miały wcześniej choćby najmniejsze doświadczenie związane z pływaniem takim sprzętem.

Kajak AQUQ PRO 470 to dwuosobowy kajak polietylenowy z dodatkowym miejscem dla dziecka. Posiada on wygodne, składane siedziska, które zapewniają znakomity komfort oparcia podczas spływu. W tylnej części do dyspozycji znajduje się duża komora bagażowa, zamknięta wodoszczelną grodzią. Wzmocnione podwójne dno, znakomicie sprawdza się na Popradzie.

Kajak AQUA SOLO to solidny jednoosobowy kajak, wykonany z polietylenu. Wygodne siedzenie i nieduża waga zapewnia duży komfort użytkowania. Jego budowa idealnie łączy zwrotność potrzebną na bystrzach, ze stabilnością ułatwiającą pokonywanie spokojnych płani.

Pozostałe niezbędne wyposażenie na spływy kajakowe to (kamizelki, kaski oraz wiosła, a w razie potrzeby także wodoszczelne worki i baniaki) – każdy uczestnik spływu otrzyma je od nas na miejscu startu.

Jeśli jednak pomimo braku praktyki w tym temacie nadal chcesz skorzystać ze spływu po Popradzie, jest to jak najbardziej możliwe np. w pontonie dwuosobowym lub większym pontonie raftingowym. To sprzęt odpowiedni nawet dla zupełnych laików.

NOWOŚĆ dla par!!!

Połączenie: bezpieczeństwa i komfortu technologii stosowanych w pontonach z łatwą sterownością typową dla kajaków – czyli ekstremalnie komfortowe, płaskodenne kajaki/pontony pneumatyczne dwuosobowe, nadające się także dla osób bez wcześniejszego doświadczenia.