Spływ
Popradem
CZYSTA FRAJDA

Dla osób indywidualnych

Spływ Popradem dla osób indywidualnych

Dla szkół, koloni i obozów

Uatrakcyjnij pobyt podczas koloni lub obozu letniego.

Oferta dla firm

Przygotujemy dla Twojej grupy spływ Popradem

O spływie

Każdy spływ grupy zorganizowanej przygotowujemy indywidualnie na najkorzystniejszych warunkach dotyczących trasy, sprzętu, czasu realizacji oraz najlepszej ceny. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu spływów grupowych zawsze proponujemy grupom najbardziej optymalne zasady i koszty organizacji takiej wyprawy. Spływ Popradem trasy i cennik tras niestandardowych ustalamy indywidualnie, dlatego koniecznie się z nami skontaktuj mailowo lub telefonicznie w celu omówienia szczegółów.

Spływ Popradem Czysta Frajda, czyli propozycje tras niestandardowych (wyłącznie dla obiektów noclegowych i grup zorganizowanych).
trasa standardowa: Muszyna – Żegiestów Ługi, czas ok. 2,5h, odleglość 11km
trasa: Leluchów – Muszyna, czas ok. 2h, odległość 9km

trasa wydłużona: Leluchów – Żegiestów Ługi, czas ok. 5h, odległość 20km
trasa: Żegiestów – Wierchomla, czas ok. 2h, odległość 11km
trasa: Żegiestów – Piwniczna, czas ok. 4h, odległość 20km
trasa: Piwniczna – Rytro, czas ok. 2h, odległość 10km

Jeżeli planujesz wypoczynek w Beskidzie i zastanawiasz się jak spędzić aktywnie czas, a dodatkowo lubisz dobrze poznawać odwiedzany region i szukasz lokalnych, niepowtarzalnych miejsc i usług – świetnie trafiłeś! Zastanawiasz się jaki spływ Popradem jest najlepszy? Jeśli lubisz pływać kajakiem – bez wątpienia możesz wybrać spływ Popradem dla kajakarzy! Zapraszamy do nas!

Podejmij działanie

Jeżeli planujesz wypoczynek w Beskidzie w dolinie Popradu i zastanawiasz się jak spędzić aktywnie czas, a dodatkowo lubisz dobrze poznawać odwiedzany region i szukasz lokalnych, niepowtarzalnych miejsc i usług – świetnie trafiłeś!

ZADZWOŃDO NAS A MY ZORGANIZUJEMY WSZYSTKO DLA CIEBIE

Spływ Popradem
CZYSTA FRAJDA

czyli zawsze zyskujesz!

Zarówno pontony, jak i całe oprzyrządowanie posiada niezbędne atesty. Poza tym cały sprzęt jest optymalnie dobrany do realnych warunków panujących na rzece Poprad. Dodatkowo przed wypłynięciem każdy uczestnik otrzymuje od nas kamizelkę ratunkową lub asekuracyjną, pagaje oraz ewentualnie worki wodoszczelne na zabezpieczenie rzeczy osobistych.

Usługi Rekreacyjne "Czysta Frajda"
Janusz Nosal
NIP:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zarezerwować swój spływ Popradem

Copyright 2023 © Spływ Popradem - Czysta Frajda