Wyprawa Terenowa i spływ Popradem z Czystą Frajdą to przede wszystkim gwarancja niezapomnianych wrażeń oraz świetny pomysł na zorganizowanie nietuzinkowego wyjazdu firmowego w bliskim kontakcie z naturalnymi walorami Beskidu Sądeckiego.

Dlaczego my?

Posiadamy największe doświadczenie w organizowaniu spływu Popradem i jako jedyni organizujemy prawdziwe Terenowe Wyprawy w oparciu o naturalne ukształtowanie terenu Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

 

1. Spływ pontonowy/kajakowy, wyprawa terenowa i off road to świetne atrakcje dla wszystkich niezależnie od wieku, warunków fizycznych, poziomu sprawności, czy też posiadanego wcześniejszego doświadczenia.

2. Spływ pontonowy/kajakowy, wyprawa terenowa i off road w podstawowym zakresie nie wymagają żadnego specjalnego przygotowania ani wysiłku fizycznego; w efekcie nie występują tu przeciwwskazania dla kobiet, mężczyzn, czy osób starszych. Wystarczy trochę chęci i dobry humor!

3. Spływ pontonowy/kajakowy, wyprawa terenowa i off road to gwarancja niezapomnianych wrażeń i wspomnień, doskonała forma aktywności fizycznej, a także możliwość wymiany doświadczeń i współpracy pomiędzy bardziej i mniej zaawansowanymi uczestnikami, co wymiernie wspiera budowanie skutecznego zespołu.